گواوا

گواوا

نوشته شده در قسمت : نوشيدني‌هاي آماده ، توسط مدیر سایت

خيلي بدباب ميلم نيستمي‌پسندمفوق‌العاده‌ست (2 نظر, میانگین: 3٫50از 4)
Loading...

ظاهرا مدت کوتاهی است که سن‌ایچ هم دست به تولید نوشیدنی‌هایی در بسته‌بندی شیشه‌ای زده است. بر اساس پیگیری که ما انجام دادیم فعلا آب‌سیب، پیناکولادا و گواوا تولید شده است. اول خواستیم که هر سه نوشیدنی‌ را در یک مطلب مورد بررسی قرار دهیم اما از آنجایی که گواوا و پیناکولادا جزء طعم‌های جدید بودند فکر کردیم که هر کدام را یک بخش جداگانه و در هفته‌های مختلف معرفی کنیم.
البته قبلا گواوا تکدانه را در اینجا معرفی کرده بودیم، به نظر می‌رسد که نوشیدنی گواوا ابتدا توسط تکدانه راهی بازار شد و بعد از مدتی سن‌ایچ هم تولید و فروش آنرا شروع کرده است.

بسته‌بندی و طعم نوشیدنی:
بسته‌بندی این نوشیدنی به صورت شیشه‌ای است و اطلاعات محصول با برچسب کاغذی روی آن درج شده، تصویر طراحی شده گواوا و برند سن‌ایچ بیشتر از هر چیز دیگری جلب توجه می‌کند.
طعم گواوا یک طعم جدید است که شاید تشریح و مقایسه آن کمی مشکل باشد، اما وقتی نوشیدنی گواوا را می‌نوشید کاملا طعم جدیدی را احساس می‌کنید و مقدار کمی حسِ گس بودن هم دارد. فکر می‌کنیم به نسبت گواوا تکدانه که به صورت تتراپک ارائه شده شیرینی کمتری دارد.
بطری شیشه‌ای سن‌ایچ زیبا و شکیل طراحی شده، هر چند که شاید بهای این نوشیدنی به نسبت نوشیدنی‌های نکتار تولید شده داخل کمی گران باشد. روی درب نوشیدنی عبارت «قسمت نقطه‌چین هنگام باز شدن پلمپ درب، بالا می‌آید» درج شده که از این بابت خیالتان را راحت می‌کند که نوشیدنی پلمپ شده را مصرف خواهید کرد. درب نوشیدنی به راحتی باز می‌شود و موقع باز شدن یک صدای خیلی جالبی می‌دهد!

گوآوا سن ایچ

اطلاعات روی شیشه:
ترکیبات نکتار گواوا سن‌ایچ (32% آبمیوه) – ترکیبات: پوره طبیعی گواوا، شکر، اسید سیتریک، آب
مقدار کالری و شرکت هم در بخش بالای برچسب کاغذی نوشته شده که به خاطر درج تاریخ تولید و انقضا در مورد نوشیدنی که ما تهیه کردیم قابل خواندن نبود.
تلفن ارتباط با مشتریان: 8926
شرکت عالی فرد (سهامی خاص)

نوع بسته‌بندی: شیشه‌
مقدار: 200 میلی‌لیتر

اطلاعات بیشتر:
وقتی به وب‌سایت رسمی شرکت سن‌ایچ و در بخش نوشیدنی‌های نکتار مراجعه می‌کنیم اطلاعاتی در موردی سری محصولات جدید این شرکت و نکتارهای جدیدی که تولید کرده است وجود ندارد. همچنین بد نبود تا با توجه به جدید بودن گواوا در ایران توضیح خیلی مختصری در مورد این میوه گرمسیری بر روی شیشه محصول درج می‌شد.

اگر اهل نوشیدنی هستید پیشنهاد می‌کنیم گواوا سن‌ایچ و تکدانه را تهیه کنید آنها را مقایسه کنید و نتیجه را برایمان بنویسید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *