آب آناناس شریسا

آب آناناس شریسا
محصول شريسا

نوشته شده در قسمت : نوشيدني‌هاي آماده ، توسط مدیر سایت

خيلي بدباب ميلم نيستمي‌پسندمفوق‌العاده‌ست (هنوز هيچ كس امتياز نداده)
Loading...

شریسا یک برند نسبتا جدید است که در حدود دو سال است که روانه بازار شده است، احتمالا شما نیز پاکت‌های تتراپک آنرا در سوپرمارکتهای سطح شهر دیده‌اید. اگر به اطلاعات روی بسته بندی توجه کنید این نوشیدنی نیز توسط شرکت عالی فرد که همه آنرا با برند سن‌ایچ می‌شناسیم تولید می‌شود. البته شرکت عالی‌فرد تلاش کرده است این محصول را به صورت مستقل و به دور از سایه سن‌ایچ عرضه می‌کند و ممکن است به دلیل پایین بودن قیمت آن به نسبت آبمیوه‌های سن‌ایچ بتواند تعداد بیشتری از مشتریان را به خود جلب نماید. شعار اصلی «شریسا» مرا بنوش است، که البته این شعار فقط در تبلیغات شریسا مورد توجه قرار گرفته و اثری از آن روی بسته بندی محصول نیست.

.

شعار Sheissa

.

نوشیدنیها در هفت طعم انار، آناناس، پرتقال، انبه، آلبالو، هلو و لیموناد  و در بسته بندی‌های 1000 و 200 سی‌سی تولید می‌شود.

.

بر اساس اطلاعات مندرج بر روی بسته شریسا میزان آبمیوه آن 20 درصد است که در مقایسه آن با سایر محصولات سن‌ایچ، سان‌استار، تک‌دانه مقدار مشخص شده 50درصد کمتر از شرکتهای رقیب است.

.

شریسا

.

.

بسته‌بندی آب آناناس شریسا:
بسته‌بندی شریسا مانند سایر محصولات سن‌ایچ و رقیب دیرینه خود تکدانه به صورت تتراپک تولید می‌شود، با این تفاوت که طراحی جدید و متفاوتی دارد. بر خلاف سن ایچ در تمام بخش‌های بسته عکس‌های آناناس مشاهده می‌شود و عبارت شریسا به صورت فارسی و انگلیسی در دو طرف بسته مشاهده می‌شود.
اطلاعات مربوط مشخصات نوشیدنی به زبان‌های فارسی، انگلیسی، فرانسوی، روسی و عربی در یک طرف جعبه درج شده اما جدول مربوط ارزش غذایی فقط به صورت انگلیسی مشخص شده است.

نوع بسته بندی: تتراپک
مقدار: 1000 سی‌سی / 200 سی‌سی

.

اطلاعات روی بسته:
نوشیدنی آناناس شریسا (20درصد آبمیوه)
ترکیبات: کنسانتره طبیعی آناناس، آب، شکر، اسید سیتریک E330، اسید آسکوربیک E300، فاقد هر گونه مواد نگهدارنده. بعد از باز کردن درب، حتما در یخچال نگهداری و ظرف مدت 4 روز مصرف شود.

تولید شده در شرکت عالی‌فرد (سهامی خاص) شهر صنعتی کاوه ساوه

.
وب‌سایت رسمی شریسا
صفحه اختصاصی شریسا در وب‌سایت ویکی‌درینک

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد می کنیم، این مطالب را هم مشاهده کنید.