تیم هورتونز | کلگری کانادا

تیم هورتونز | کلگری کانادا

نوشته شده در قسمت : کافه گردی ملل ، توسط نویسنده مهمان

تیم‌هورتون یا تیم‌هورتونز را شاید بتوان مطرح‌ترین کافه زنجیره‌ای کانادا دانست که در کنار استارباکس شعب مختلف آن در سراسر کانادا گسترده است.
این شعبه از تیم هورتون در 5 Ave & 6 St. SW تقریبا در مرکز کلگری کانادا است، حدود 30 نفر ظرفیت نشستن دارد و از امکانات آن می‌توان به پارکینگ دوچرخه و اینترنت وای‌فای کافه اشاره کرد و مانند بسیاری از شعب این کافه‌های زنجیره‌ای، ساندویچ‌های کوچک و دونات هم به فروش می‌رسد.
چیزی که در بسیاری از کافه‌های کانادا وجود دارد سرویس Drive thru (drive through) است که می‌توانید سفارشتان را در ماشین تحویل بگیرید، معمولا بدون پیاده شدن از ماشین قهوه را سفارش می‌دهید و در یک خروجی جلوتر قهوه را تحویل خواهید گرفت، همچنین در بسیاری از کافه‌ها و شعب بیرون از شهر معمولا پارکینگ ماشین نیز وجود دارد که البته این شعبه چنین امکانی را ندارد.
.

کافه تیم هوتونز

.

شعب تیم هورتون در کانادا بسیار زیاد است و تقریبا در همه شعب کیفیت به نسبت یکسانی را مشاهده خواهید کرد. یک مورد دیگر در تیم هورتون می‌توانید regular coffee بگیرید، این یعنی به کافی شما شیر و یک شکر اضافه خواهند کرد و یا اینکه می‌توانید double double بگیرید که این به این معناست که شیر و شکر را برایتان دو برابر اضافه کنند.
قیمتها در شعب تیم‌هورتون بسیار مناسب هستند به طوری که شاید بتوانید قهوه‌تان را در مقایسه با استارباکس با نصف قیمت تهیه کنید. برای یک وعده صبحانه شامل ساندویچ تخم‌مرغ و قهوه چیزی در حدود 5 دلار خواهد بود.

تصاویر تیم هورتون را در صفحه اختصاصی آن در سایت ببینید.

.

Calgary – 5 Ave & 6 St. SW
وب سایت

[nggallery id=62]

نویسنده: سعید

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد می کنیم، این مطالب را هم مشاهده کنید.