تیم هورتونز | میسیسوگا کانادا

تیم هورتونز | میسیسوگا کانادا

نوشته شده در قسمت : کافه گردی ملل ، توسط نویسنده مهمان

تیم هوتونز یکی از کافه‌های مطرح و پر شعبه کانادا است که در بسیار شهرها و محله‌ها می‌توانید یکی از شعبه‌های آنرا پیدا کنید.
در تیم هورتونز بیشتر میزها به صورت چوبی است و چند مبل هم در بعضی شعبه‌ها وجود دارد، معمولا رفتار پرسنل و کارکنان آن خوب است. در بعضی شعبه‌ها مانند همین شعبه سرویس بهداشتی هم وجود دارد.
پرسنل تیم هورتونز از ملیت‌های مختلف هستند، ساعت کاری شعب معمولا از صبح تا حدود 10 شب است اگر چه بعضی از شعبه‌ها به صورت 24 ساعته هم فعلا هستند. در این شعبه مانند اکثر شعب تیم هورتونز صبحانه و وعده‌های کوچک غذایی به عنوان ناهار و شام هم وجود دارد. معمولا قیمت کافی‌ها از 1.25 دلار تا 3 دلار متغیر است و سایزها نیز به صورت کوچک، متوسط، بزرگ و خیلی بزرگ تعریف شده است.
.

تیم هورتونز کانادا

.
مورد دیگر اینکه Regular یعنی 1 قاشق شکر، 1 شیر و خود مشتری می‌توان مقدار آنرا مشخص کند. یکی دیگر از موارد جالب تیم هورتونز کارت‌های مخصوص تیم است که می‌توانید آنرا شارژ کنید و برای خرید از شعب تیم هورتونز به جای کارت اعتباری و کارت بانکی از همین کارت استفاده کنید.
معمولا سیگار کشیدن در فضای داخلی کافه ممنوع است، در اکثر شعبه‌های تیم هورتونز می‌توانید از اینترنت وای‌فای استفاده کنید.

.

نشانی:
وب سایت

ارسال شده: محمد منسومی

.

[nggallery id=70]

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد می کنیم، این مطالب را هم مشاهده کنید.