کافه کوچه

کافه کوچه
یوسف آباد

نوشته شده در قسمت : کافه گردی، توسط مدیر سایت

خيلي بدباب ميلم نيستمي‌پسندمفوق‌العاده‌ست (1 نظر, میانگین: 4٫00از 4)
Loading...

اگر اهل کافه و کافه گردی باشید احتمالا اسمِ کافه کوچه به گوشتان خورده، کافه کوچه کافه‌ای است که در خیابان یوسف‌آباد قرار دارد، فضای بزرگی دارد، که توانسته محیطی ساده و زیبا داشته باشد و برخورد پرسنل کافه هم بسیار خوب و مودبانه است. خب چه چیزی از این بهتر؟
کافه کوچه شامل دو طبقه است، اگر بخواهیم دقیقتر بگوییم یک نیم طبقه بالا که میزها به هم نزدیک هستند و البته بیشتر برای آدمهایی است که دوست دارند نزدیک به هم بنشینند و با دود سیگار هم مشکلی ندارند، فضای پایینی کافه، فضای بازتری است، می‌توانید روی مبل‌های راحتی جلوی پنجره بنشینید.
بر اساس صحبتی که با صاحب کافه داشتیم کافه کوچه حدود شش سال است که فعال است، از صبح ساعت 12- 11 صبح تا ساعت 11 شب، حدود 65 صندلی برای نشستن دارد، در کافه کوچه می توانید از اینترنت وایرلس کافه استفاده کنید.

کافه کوچه یوسف آباد

چیزی که در بدو ورود کافه دوست داشتیم این بود که خیلی چیزها را با شفافیت در اول منو نوشته بودند، اینکه حضور در کافه کوچه محدودیت زمانی ندارد و یا مثلا اینکه «بنا به هزاران دلیل امکان برگزاری تولد و مراسم مشابه برای ما امکان‌پذیر نیست، لطفا ما را در معذوریت نگذارید» و  بهتر از همه اینکه «انسان همیشه در معرض اشتباه است، ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم اگر موردی مورد پسند شما نبود از ما قهر نکنید، تذکر بدهید!»
در بیرونی کافه محیط دوست داشتنی دارد، یک تخته سیاه که ما رویش یادگاری نوشتیم، و بخشی هم مربوط به کتاب و پوسترهای فرهنگی و …

خب حالا برویم سراغ نوشیدنی‌هایی که در کافه کوچه سفارش دادیم مینت لاته ماکیاتو و اسموتی انبه. جا دارد در مورد مینت لاته ماکیاتو توضیح بدهیم، پیشنهاد می‌کنیم اول این مطلب را در مورد لاته ماکیاتو ببینید، حالا این نوشیدنی مینت در لایه آخرش سیروپ نعناع داشت. اسموتی انبه هم تکلیفش مشخص است، اما به زودی و به صورت جداگانه در موردش خواهیم نوشت.
پیشنهاد ما این است که اگر اهل کافه هستید و در حوالی منطقه یوسف‌آباد به دنبال یک کافه خوب بودید بروید سراغ کافه کوچه.

 

[nggallery id=30]

آدرس و اطلاعات تماس

تهران – خیابان  اسدآبادی (یوسف آباد) بین خیابان شانزدهم و بیستم

88728687

امتیاز دهی وبکی درینک

کیفیت نوشیدنی

رفتار پرسنل

فضای کافه

تنوع نوشیدنی‌ها

ساعات کار

ساعت 11 صبح تا ساعت 11 شب

امکانات

موزیک زنده
قهوه بیرون بر
صبحانه
فضای باز
WiFi
سیگار کشیدن
مناسب برای معلولین و سالمندان

کد QR

QR Code

محیط مناسب برای

دوستان

پیشنهاد شده توسط

ویکی درینک و کاربران

سطح قیمت

متوسط

ویکی درینک در همین حوالی این کافه ها را پیشنهاد می کند.