کافه پرنس

کافه پرنس
خیابان آفریقا

نوشته شده در قسمت : کافه گردی، توسط مهدی منسومی

خيلي بدباب ميلم نيستمي‌پسندمفوق‌العاده‌ست (5 نظر, میانگین: 2٫20از 4)
Loading...

برای کافه گردی این هفته سراغ کافه پرنس در خیابان جردن رفتیم. کافه پرنس در محلی قرار گرفته که آنرا تبدیل به یک کافه خلوت و دنج در خیابان آفریقا کرده است، بر اساس صحبتی که با کافه‌چی کافه داشتیم ظاهرا کافه شعبه دیگری هم در تهران دارد و اینجا شعبه دوم کافه است.

کافه میزهای چوبی یک دست دارد و یکی از نوآوری‌های آن این است که کتاب کوچکی روی هر میز قرار داده‌اند، داستان کوچک و یا شاید هم دیوان حافظ. کافه فضای کوچکی دارد و حدود 6-5 میز دارد، سیگار کشیدن در کافه آزاد است، اگر اهل دود نیستید فضای کوچک کافه با حجم بالای دود ممکن است کمی برایتان نامناسب باشد. کافه پرنس مانند بسیاری از کافه‌ها به اینترنت WiFi مجهز است.

کافه پرنس خیابان جردن

از منوی کافه یک هانی کرم و یک لیوان شکلات گلاسه سفارش دادیم، هانی‌کرم ترکیب اسپرسو و عسل است که البته نمی‌دانیم تا چه اندازه نوشیدنی متداولی است اما از نظر ما بسیار بسیار شیرین بود، البته ممکن است برای بعضی افراد دلچسب باشد، اما شاید بهتر باشد کافه‌ها در مورد مقدار شیرینی و ترکیبِ نوشیدنی‌های ترکیبی از مشتری سوال کنند.

شکلات گلاسه وضعیت بهتری داشت و یکی از کارهای خوبی که در تهیه نوشیدنی انجام شده بود تهِ لیوان هم مقداری سس شکلات ریخته شده بود که باعث می‌شد مزه و طعم شکلات دو چندان شود، حجم شکلات گلاسه کمی زیاد است.

[nggallery id=25]

آدرس و اطلاعات تماس

خیابان آفریقا (جردن) – خیابان گلشهر، برج آی‌تک، واحد 36

22040681

امتیاز دهی وبکی درینک

کیفیت نوشیدنی

رفتار پرسنل

فضای کافه

تنوع نوشیدنی‌ها

ساعات کار

ساعت 11 صبح تا 11 شب

امکانات

موزیک زنده
قهوه بیرون بر
صبحانه
فضای باز
WiFi
سیگار کشیدن
مناسب برای معلولین و سالمندان

کد QR

QR Code

محیط مناسب برای

دوستان ، قرارهای کاری

پیشنهاد شده توسط

ویکی درینک و کاربران

سطح قیمت

متوسط

ویکی درینک در همین حوالی این کافه ها را پیشنهاد می کند.