کافه پرلا

کافه پرلا
خیابان شریعتی

نوشته شده در قسمت : کافه گردی، توسط مهدی منسومی

خيلي بدباب ميلم نيستمي‌پسندمفوق‌العاده‌ست (2 نظر, میانگین: 0٫00از 4)
Loading...

کافه‌پرلا کافه‌ی بزرگی نیست، یک کافه نسبتا کوچک در خیابان شریعتی، اگر یک زمانی حوالی خیابان شریعتی و میرداماد بودید سری به کافه‌پرلا بزنید، مقداری بنشینید و یک نوشیدنی سفارش بدهید.
در منوی کافه، نوشیدنی‌های جدید و متنوعی خواهید دید، نورماندی کافی، جورجیا کافی، فایروود، اسپرسو تیپ، اسپایس اپل. راستش اولش خیال کردیم که یک چیزی مثل نورماندی کافی یک نوع قهوه است که ابداع خود کافه است، اما اگر گوگل کنید اطلاعاتی در مورد آن پیدا خواهید کرد که بر اساس آن کافه پرلا آنرا با تغییرات جدیدی برایتان آماده خواهد کرد.
بر اساس صحبتی که با خانم کافی‌من داشتیم نورماندی کافی حاوی قهوه فرانسه، مقداری دارچین و زنجفیل است. اگر طعم و عطر دارچین را دوست داشته باشید حتما ترکیب آن با قهوه را هم دوست خواهید داشت. کافه پرلا، قهوه فرانسه را در فرنچ‌پرس برایتان سرو خواهد کرد.

کافه پرلا

نوشیدنی دیگری که سفارش دادیم شیک‌دابل چاکلت بود، البته دستور آنرا به صورت جداگانه و مفصل خواهیم نوشت فقط تا این اندازه بدانید که شیک شکلات، خصوصا اگر به همراه بستنی شکلاتی تلخ باشد معرکه خواهد بود.

کافه پرلا 8 میز دارد و حدود 24-23 نفر جای نشستن دارد، سیگار کشیدن در فضای کافه ممنوع است. میز و صندلی‌های کافه به صورت رسمی و یک دست است، فضای کافه می‌تواند برای خلوت آدمها، قرارهای کاری و دوستانه فضای خوبی باشد، اگر دوست داشته باشید می توانید از اینترنت پرسرعت کافه استفاده کنید. این کافه حدود 15-14 ماه است که افتتاح شده و صبحانه هم دارد!

نوشیدنی‌ها و منوی کافه پرلا را دوست داشتیم و جزء کافه‌هایی است که دوست داریم دوباره به آنجا برویم…

 

[nggallery id=32]

آدرس و اطلاعات تماس

تهران- خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد. جنب کوچه اهور پلاک 1255

4- 22885683

امتیاز دهی وبکی درینک

کیفیت نوشیدنی

رفتار پرسنل

فضای کافه

تنوع نوشیدنی‌ها


امکانات

موزیک زنده
قهوه بیرون بر
صبحانه
فضای باز
WiFi
سیگار کشیدن
مناسب برای معلولین و سالمندان

کد QR

QR Code

محیط مناسب برای

دوستان ، جشن تولد ، قرارهای کاری

پیشنهاد شده توسط

کاربران

سطح قیمت

متوسط

ویکی درینک در همین حوالی این کافه ها را پیشنهاد می کند.