کافه پالت

کافه پالت
پارک پرنس (تعطیل شده است)

نوشته شده در قسمت : کافه گردی، توسط مدیر سایت

خيلي بدباب ميلم نيستمي‌پسندمفوق‌العاده‌ست (1 نظر, میانگین: 0٫00از 4)
Loading...

در فضای پارک پرنس چندین کافه‌ی نام آشنا مانند ویونا و رئیس وجود دارد که قبلا در بخش کافه‌گردی در مورد این دو کافه هم گزارش آماده کرده بودیم. این بار برای کافه‌گردی کافه پالت را انتخاب کردیم که در کنار این دو کافه قرار دارد. کافه پالت از شهریور 92 افتتاح شده و جای کافه کشمش را گرفته است.
پالت، کافه کوچکی است که حدود 8 میز دارد و برای حدود 25 تا 30 نفر جای نشستن دارد. میزهای چوبی و چهار گوش به فاصله نسبتا نزدیکی از هم قرار گرفته و دکور چوبی کافه با قاب‌های خالی و بعضا تصاویری از گروه موسیقی پالت بر روی دیوار نصب شده است. فضای این کافه برای قرارهای دوستانه و جشن تولد می‌تواند فضای خوب و مناسبی باشد.

میز در پالت

 

 

ما در کافه یک اسپرسو سینگل و یک فنجان قهوه فرانسه سفارش دادیم که پرسنل کافه اعلام کردند می‌توانیم قهوه فرانسه‌مان را دوباره شارژ کنیم.
پرسنل کافه برخورد خوب و با حوصله‌ای دارند و منوی نوشیدنی‌های کافه شامل نوشیدنی‌های معمول است. اگر اهل سیگار کشیدن هستید باید بگوییم کشیدن سیگار در فضای کافه ممنوع است، پالت مانند اکثر کافه‌های شهر اینترنت وایرلس دارد و می‌توانید در حین نوشیدن نوشیدنی‌تان از وب‌گردی هم لذت ببرید. دیگر اینکه کافه پالت فعلا برنامه صبحانه ندارد و روزها از ساعت 11 صبح تا 11 شب پذیرای مهمانان است.

 

[nggallery id=44]

آدرس و اطلاعات تماس

میدان ونک٬ خیابان ملاصدرا٬ خیابان شیراز شمالی٬ کوچه زاینده‌رود٬ مجتمع پارک پرنس

۸۸۶۱۱۷۶۶

امتیاز دهی وبکی درینک

کیفیت نوشیدنی

رفتار پرسنل

فضای کافه

تنوع نوشیدنی‌ها

ساعات کار

ساعت 11 صبح تا 11 شب

امکانات

موزیک زنده
قهوه بیرون بر
صبحانه
فضای باز
WiFi
سیگار کشیدن
مناسب برای معلولین و سالمندان

کد QR

QR Code

محیط مناسب برای

دوستان ، جشن تولد ، قرارهای کاری

پیشنهاد شده توسط

ویکی درینک و کاربران

سطح قیمت

متوسط

ویکی درینک در همین حوالی این کافه ها را پیشنهاد می کند.