کافه ویونا

کافه ویونا
خیابان شریعتی

نوشته شده در قسمت : کافه گردی، توسط مدیر سایت

خيلي بدباب ميلم نيستمي‌پسندمفوق‌العاده‌ست (3 نظر, میانگین: 1٫00از 4)
Loading...

فکر کردیم بهتر است تا برنامه کافه‌گردی این هفته را در کافه‌ای در حوالی خیابان شریعتی برگزار کنیم، کافه ویونا شعبه قصر دقیقا در باغ موزه قصر تهران قرار دارد که می‌توانید از طرف خیابان شریعتی و یا خیابان معلم وارد این باغ موزه شوید.

ایده تاسیس کافه‌های مختلف در باغ موزه‌ها ایده خوبی است که خوشبختانه چند سالی است در تهران جدی‌تر دنبال می‌شود و معمولا کافه‌ها در فضای باز این باغ‌ها حضور دارند. کافه ویونا نزدیک به یکسال است این شعبه را افتتاح کرده است، بر اساس صحبت کافه‌چی دقیقا در پایان شبهای اسفند 91 بود که این شعبه تاسیس شد.
کافه فضای نسبتا بزرگی دارد و ده میز درون کافه در خود جای گرفته است و اگر فصل و هوا هم مناسب باشد دو میز هم در بیرون کافه است. اگر اهل سیگار کشیدن هستید می‌توانید از فضای بیرون کافه استفاده کنید. منوی ویونا در همه شعبه‌ها مشترک است، در روز و ساعتی که ما در کافه بودیم قهوه فرانسه و بعضی از کیک‌ها موجود نبودند و شاید به دلیل تنها بودن کافه‌چی سرو نوشیدنی‌ها کمی دیرتر از زمان مورد انتظار انجام شد.
شعبه باغ موزه قصر مانند سایر شعبه‌های ویونا اینترنت پرسرعت دارد، فضای کافه نسبتا خلوت است و با توجه به فضای آن می‌تواند برای برگزاری جشن تولد، قرارهای کاری و دوستانه مناسب باشد.

شعبه موزه قصر کافه ویونا

مواردی که در کافه سفارش دادیم قهوه آمریکانو ، موکا چینو ، ونیز کافی، کارامل ماکیاتو بود که در تصویر سرو آنها را می‌توانید مشاهده کنید، طعم و کیفیت نوشیدنی‌ها بر اساس نظر جمع متوسط و حتی شاید کمی‌پایین‌تر از سایر شعبه‌های ویونا بود.

لطفا شما هم اگر این شعبه از ویونا را امتحان کردید تجربه کافه گردی خود را در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

 

[nggallery id=43]

آدرس و اطلاعات تماس

شعبه باغ موزه قصر: خیابان شریعتی، خیابان معلم ، خیابان مرو دشت

امتیاز دهی وبکی درینک

کیفیت نوشیدنی

رفتار پرسنل

فضای کافه

تنوع نوشیدنی‌ها


امکانات

موزیک زنده
قهوه بیرون بر
صبحانه
فضای باز
WiFi
سیگار کشیدن
مناسب برای معلولین و سالمندان

کد QR

QR Code

محیط مناسب برای

دوستان ، جشن تولد ، قرارهای کاری

پیشنهاد شده توسط

ویکی درینک و کاربران

سطح قیمت

متوسط

ویکی درینک در همین حوالی این کافه ها را پیشنهاد می کند.