کافه ويو ‎

کافه ويو ‎
نياوران

نوشته شده در قسمت : کافه گردی، توسط شيرين نهاني

خيلي بدباب ميلم نيستمي‌پسندمفوق‌العاده‌ست (6 نظر, میانگین: 3٫00از 4)
Loading...

اگر ساکن منطقه نياوران نباشيد پيدا کردن مجموعه ورزشى نياوران کمى با مشکل مواجه مى شويد مجموعه جماران در خيابان جماران کوچه ششم قرار گرفته است که با ماهيت ورزشى بيشتر خودنمايى مى کند اما کنار اين مجموعه چند کافه رستوران قرار گرفته است، در بدو ورود به ساختمان با کمى دقت بايد پله هاى مربوط به ورود به رستوران پيدا کنيد و تابلويى با عنوان کافه ويو در بالاى پله‌ها خودنمايى مى کند تا کمکى باشد براى به مقصد رسيدن. در يک محوطه باز کافه اى قرار گرفته است که در نگاه اول کاملا اين حس به شما القا مى کند که با يک رستوران روبرو هستيد. با ديدن منو متوجه مى شوم اين مکان کافه رستوران است اما از نظر طراحي و دكوراسيون بيشتر به فست فود‌ها شباهت دارد.

كافه ويو فضاي نسبتا بزرگي دارد و براي حدود 70 نفر ظرفيت پذيرايي دارد. سيگار كشيدن در محيط بيروني كافه آزاد است و مانند بسياري از كافه‌ها مي‌توانيد از اينترنت واي‌فاي استفاده كنيد.

كافه ويو نياوران

منوي كافه نسبتا کامل است و با رزرو کردن از قبل هم اين کافه رستوران مي‌تواند ميزبان شما براى صبحانه باشد، در زمان مراجعه ما رفتار پرسنل و حتي سرو نوشيدني‌ها خيلي حرفه‌اى نبود، سفارش من در كافه شامل موكا بود كه خوشبختانه بالانس شيرينى و تلخى موکا را به همراه داشت.

  • فضاي داخلي كافه ويو
  • كافه ويو
  • كافه ويو
  • موكا در كافه ويو

آدرس و اطلاعات تماس

خيابان جماران انتهاى کوچه ششم مجموعه نياوران

22812448 و 09191263626

امتیاز دهی وبکی درینک

کیفیت نوشیدنی

رفتار پرسنل

فضای کافه

تنوع نوشیدنی‌ها


امکانات

موزیک زنده
قهوه بیرون بر
صبحانه
فضای باز
WiFi
سیگار کشیدن
مناسب برای معلولین و سالمندان

کد QR

QR Code

محیط مناسب برای

دوستان

پیشنهاد شده توسط

ویکی درینک و کاربران

سطح قیمت

متوسط

ویکی درینک در همین حوالی این کافه ها را پیشنهاد می کند.