کافه موکا

کافه موکا
خیابان وزرا

نوشته شده در قسمت : کافه گردی، توسط مدیر سایت

خيلي بدباب ميلم نيستمي‌پسندمفوق‌العاده‌ست (2 نظر, میانگین: 4٫00از 4)
Loading...

کافه موکا در همان اوایل خیابان وزرا است، یعنی اگر بخواهیم خیلی دقیقتر بگوییم نبش خیابان هفتم. برای رسیدن به کافه باید دو طبقه بالا بروید، اگر همین حالا کمی مردد شده‌اید باید پیشنهاد کنیم که امتحان کنید، به نظرمان تجربه خوبی است که در طبقه‌ی بالا و در کنار پنجره بنشیند و یک فنجان نوشیدنی را تجربه کنید.
کافه موکا، کافه مرتب و با سلیقه‌ای است، فضای نسبتا بزرگی دارد حدود 12-11 میز گرد که هر کدام دو تا سه صندلی برای نشستن دارد. کافه برای قرارهای دوستانه و کاری، فضای مناسبی است. جلوی درب کافه یک تابلو یادگاری و ماژیک گذاشته‌اند تا مشتری‌ها روی آن یادگاری بنویسند، ایده خوب و جالبی است.

کافه موکا

در کافه موکا سیگار کشیدن آزاد است، اینترنت پرسرعت دارد و در منوی کافه نیز تنوع خوبی از نوشیدنی‌ها وجود دارد. در اینجا موهیتو، دمنوش ترش سفارش دادیم. موهیتو با همان روشی بود که قبلا در موردش نوشته بودیم ترکیب اسپرایت و نعناع؛ دمنوش ترش هم مزه‌ی خوبی داشت، به خصوص که در چنین فنجان بزرگی هم سرو شده بود، یکی از نکات مهم و موثر در کافه داری نحوه سرو نوشیدنی است که در کافه موکا به درستی انجام می‌شود. پیشنهاد می‌کنیم اگر در حوالی خیابان وزرا به دنبال یک کافه هستید، کافه موکا را هم امتحان کنید.

 

 

[nggallery id=35]

آدرس و اطلاعات تماس

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) نبش خیابان هفتم پلاک 85 طبقه دوم

88718477 - 88706378

امتیاز دهی وبکی درینک

کیفیت نوشیدنی

رفتار پرسنل

فضای کافه

تنوع نوشیدنی‌ها

ساعات کار

ساعت 10 صبح تا 11 شب

امکانات

موزیک زنده
قهوه بیرون بر
صبحانه
فضای باز
WiFi
سیگار کشیدن
مناسب برای معلولین و سالمندان

کد QR

QR Code

محیط مناسب برای

دوستان ، جشن تولد ، قرارهای کاری

پیشنهاد شده توسط

ویکی درینک و کاربران

سطح قیمت

متوسط

ویکی درینک در همین حوالی این کافه ها را پیشنهاد می کند.