کافه لونا لانژ

کافه لونا لانژ
مجتمع آ اس پ

نوشته شده در قسمت : کافه گردی، توسط مهدی منسومی

خيلي بدباب ميلم نيستمي‌پسندمفوق‌العاده‌ست (4 نظر, میانگین: 1٫75از 4)
Loading...

در بخش پایینی برج‌های ASP بزرگراه کردستان، چند کافه مختلف قرار دارد که این بار برای بخش کافه‌گردی از بین کافه‌ها، کافه لونا لانژ را انتخاب کردیم.
یکی از خوبی‌های کافه‌های این بخش این است که احتمالا در مورد فضای پارک ماشین با مشکل مواجه نخواهید شد، بایستی از بخش ورودی وارد محوطه آ.اس.پ شوید و به سمت برج A بروید، کافه دقیقا در کنار لابی قرار دارد.
کافه لونالانژ تقریبا از مرداد ماه 91 افتتاح شده و حداکثر برای 40 نفر جای نشستن دارد، فضای کافه تقریبا فضای مدرنی است و اگر این نوع از کافه‌ها را دوست دارید برایتان محیط خوبی خواهد بود. منوی کافه توسط River بسته شده و از همین نوع قهوه سرو می‌شود. محیط کافه احتمالا برای قرارهای دوستانه و برگزاری جشن تولد مناسب خواهد بود.

کافه لونا لانژ ASP

 

کافه لونا لانژ مثل خیلی از کافه‌های دیگر اینترنت وایرلس دارد، میزهای به صورت دو نفره و چهار نفره است که اگر تعداد بیشتری باشید می‌توانند آنها را کنار هم قرار دهند که با دوستانتان در کنار هم باشید، سیگار کشیدن در محیط کافه آزاد نیست.
تصویر مربوط به نوشیدنی‌ها و میز و کافه را هم در همین بخش پایین می‌توانید مشاهده کنید. اگر گاهی وقت‌ها مخصوصا در فصل سرد دوست داشتید یک قهوه‌ با حجم زیاد دستتان باشد و آنرا مزه مزه کنید آمریکانو گزینه خیلی خوبی است، برای همین یک لیوان آمریکانو سفارش دادیم و یک لیوان هم موکا. همان‌طور که در تصویر می‌بینید روی موکا هم با خامه تزئین شده و روی هم رفته به نظرمان کیفیت نوشیدنی‌ها در کافه خوب و مناسب بود.

 

[nggallery id=33]

آدرس و اطلاعات تماس

تهران - بزرگراه کردستان - برجهای ASP جنب لابی برج A

88068107

امتیاز دهی وبکی درینک

کیفیت نوشیدنی

رفتار پرسنل

فضای کافه

تنوع نوشیدنی‌ها

ساعات کار

ساعت 11 صبح تا 11 شب

امکانات

موزیک زنده
قهوه بیرون بر
صبحانه
فضای باز
WiFi
سیگار کشیدن
مناسب برای معلولین و سالمندان

کد QR

QR Code

محیط مناسب برای

دوستان ، جشن تولد

پیشنهاد شده توسط

ویکی درینک و کاربران

سطح قیمت

متوسط

ویکی درینک در همین حوالی این کافه ها را پیشنهاد می کند.