کافه لمیز

کافه لمیز
تجریش

نوشته شده در قسمت : کافه گردی، توسط مهدی منسومی

خيلي بدباب ميلم نيستمي‌پسندمفوق‌العاده‌ست (6 نظر, میانگین: 2٫50از 4)
Loading...

شاید معروف‌ترین شعبه کافه لمیز شعبه تجریش باشد، پیشنهاد می‌کنیم اگر حوالی تجریش و خیابان سعدآباد به دنبال یک کافه خوب و دوست داشتنی بودید کافه لمیز را از دست ندهید. در مورد کافه لمیز چندین نکته خوب وجود دارد، اول اینکه کافه فضای خوبی دارد، در عین شلوغ بودن حال و هوا و حس و حالِ کافه‌نشینی خواهید داشت، دیگر اینکه قیمتهای نوشیدنی‌های کافه بسیار مقرون به صرفه است و مورد دیگر اینکه جزء معدود کافه‌هایی‌ست که قهوه بیرون‌بر سرو می‌کند، یعنی اگر که دوست داشتید قهوه (و نوشیدنی مورد نظرتان را) در لیوان‌های مخصوص برایتان می‌ریزند و می‌توانید آنرا بیرون میل کنید.

در مورد فضای داخلی کافه لمیز، تعداد میزها بسیار کم هستند شاید در حدود 15 نفر بتوانند داخل کافه باشند، اما در عین حال میزها به طرز با مزه‌ای چیده شده مخصوصا میزی که به صورت طولی و بلند در جلوی شیشه قرار داده‌اند و اگر دوست داشته باشید می‌توانید در حین نوشیدن نوشیدنی‌تان با افراد جدید هم تعامل کنید! البته به تازگی کافه لمیز مغازه کناری را هم از آن خود کرده و می‌توانید در این فضا هم نوشیدنی‌تان را بخورید، داخل فضای کافه سیگار کشیدن ممنوع است و حداقل در شعبه تجریش اینترنت برای مشتریان وجود ندارد. ما فضای کافه لمیز را دوست داشتیم، یک طوری فضای حرفه‌ای و جوانی داشت اما در عین حال از آن مدل کافه‌هاست که باید بنشینید نوشیدنی‌تان را بخورید و بروید! یعنی بر اساس تابلوی کوچک روی میز هم اگر حساب کنید کافه حدود 20 دقیقه می‌تواند پذیرای شما باشد.

کافه لمیز تجریش

در کافه به جز سرو نوشیدنی، فروش قهوه هم هست و در مدت حضور ما تعدادی از مشتریان هم قهوه‌های بسته‌بندی شده را هم می‌خریدند. یکی از نکات خوب کافه لمیز سرو نوشیدنی‌ها در سه اندازه کوچک، متوسط و بزرگ بود، موقع سفارش می‌توانستید مشخص کنید چه اندازه‌ای دوست دارید؟ در کافه یک لاته متوسط سفارش دادیم به علاوه یک فرنچ‌پرس بزرگ، منظور از فرنچ‌پرس هم همان قهوه فرانسه یا قهوه دمی است که البته تصویر هر دو نوشیدنی که سفارش دادیم را هم در گالری پایین می‌توانید مشاهده کنید.

[nggallery id=24]

آدرس و اطلاعات تماس

لمیز شعبه تجریش میدان تجریش – ابتدای خیابان ملکی (سعد آباد) پلاک 6

22708061

امتیاز دهی وبکی درینک

کیفیت نوشیدنی

رفتار پرسنل

فضای کافه

تنوع نوشیدنی‌ها

ساعات کار

22708061

امکانات

موزیک زنده
قهوه بیرون بر
صبحانه
فضای باز
WiFi
سیگار کشیدن
مناسب برای معلولین و سالمندان

کد QR

QR Code

محیط مناسب برای

دوستان

پیشنهاد شده توسط

ویکی درینک و کاربران

سطح قیمت

متوسط

ویکی درینک در همین حوالی این کافه ها را پیشنهاد می کند.