کافه قهوه قجری

کافه قهوه قجری
چهارراه ولیعصر

نوشته شده در قسمت : کافه گردی، توسط مهدی منسومی

خيلي بدباب ميلم نيستمي‌پسندمفوق‌العاده‌ست (3 نظر, میانگین: 1٫00از 4)
Loading...

یکی از مناطق پر کافه در تهران حوالی چهارراه ولیعصر است که به لحاظ حضور دانشجویان و هنردوستان اهل تاتر و حضور با شکوه تالار وحدت در این منطقه کمی سبک و سیاق هنری دارند.
این بار برای کافه گردی، کافه‌ی قهوه قجری را انتخاب کردیم، که در همان حوالی و در خیابان مظفری خواه قرار دارد. این کافه در یک طبقه حدود 9 میز مربع شکل دارد و یک کاناپه‌ی بزرگ راحتی هم در جلوی در ورودی قرار گرفته، کافه تقریبا ظرفیت 30 نفر مهمان را دارد.
قبل از هر چیز سیگار در این کافه آزاد است! پس اگر که به دود سیگار آلرژی ندارید و دوست دارید دقایقی در این کافه زمان بگذرانید به این کافه مراجعه کنید.

کافه‌ی قهوه قجری از ساعت 7.30 تا 10 شب میزبان مهمانان است و مشخصا صبحانه بخشی از فعالیت اصلی این کافه است، حدود چهار سال از زمان تاسیس آن می‌گذرد، اینترنت وای‌فای دارد و مناسب برای قرارهای نسبتا کوتاه با دوستانتان است.

.

کافه قهوه قجری

.

در این کافه ما، قهوه قجری (پیشنهادی کافه) را سفارش دادیم به علاوه یک فنجان قهوه فرانسه بدون شیر و برای نفر سوم هم یک موهیتو روسی. در مقایسه این نوشیدنی‌ها پیشنهاد می‌کنیم اگر به سراغ این کافه رفتید نوشیدنی‌های برپایه قهوه را انتخاب کنید چرا که وضعیت بهتری نسبت به نوشیدنی‌های سرد دارد. در مورد موهیتویی که ما سفارش دادیم پایه آن شربت لیموناد سن‌ایچ بود که جای نعنا هم به شدت در سفارشی که ما دادیم خالی بود.
قهوه قجری اگر چه بنا بر روایات اصلی سیاست مرگبار شاهان قاجاری بوده اما در این کافه چیز متفاوتی است! قهوه قجری این کافه بر پایه قهوه ترک نیست بلکه ترکیب اسپرسو با شکلات و مقداری خامه در زیر آن است که نسبت به نوشیدنی‌هایی که سفارش دادیم بهتر از سایر گزینه‌ها بود.

.

 

 

[nggallery id=48]

آدرس و اطلاعات تماس

خیابان انقلاب٬ - بین ولیعصر و فلسطین٬ خیابان برادران مظفر (صبای جنوبی) -  نبش کوچه خواجه نصیر٬ شماره ۵۲

66960434

امتیاز دهی وبکی درینک

کیفیت نوشیدنی

رفتار پرسنل

فضای کافه

تنوع نوشیدنی‌ها

ساعات کار

ساعت 7.30 صبح تا 10 شب

امکانات

موزیک زنده
قهوه بیرون بر
صبحانه
فضای باز
WiFi
سیگار کشیدن
مناسب برای معلولین و سالمندان

کد QR

QR Code

محیط مناسب برای

دوستان

پیشنهاد شده توسط

کاربران

سطح قیمت

متوسط

ویکی درینک در همین حوالی این کافه ها را پیشنهاد می کند.