کافه شوکا

کافه شوکا
خیابان گاندی

نوشته شده در قسمت : کافه گردی، توسط مدیر سایت

خيلي بدباب ميلم نيستمي‌پسندمفوق‌العاده‌ست (2 نظر, میانگین: 3٫50از 4)
Loading...

این هفته برای کافه گردی، کافه شوکا را انتخاب کردیم. کافه شوکا از فروردین سال ۶۰ فعالیت خود را شروع کرده، سابقه بیش از سی ساله کافه چیزی نیست که بتوان از کنار آن به راحتی گذشت. شوکا در طول این مدت پاتوق افراد مختلفی از جمله هنرمندان و افراد مطرح بوده است، وقتی به محل کافه در طبقه دوم مرکز خرید گاندی مراجعه کنید با تعدادی زیادی از کافه‌ها مواجه خواهید شد، کافه شوکا در گوشه‌ای از این فضا قرار گرفته است.
فضای داخلی کافه بسیار کوچک است، شاید در بهترین وضعیت حدود ۱۸ نفر جای نشستن داشته باشد اما محیط آرام و دلپذیری دارد، با یک موسیقی دلنشین که دوست دارید مدت بیشتری را در کافه سپری کنید. کافه دکور قدیمی و چوبی دارد، میزها و چهارپایه‌های چوبی و پنجره‌ها با حصیر چوبی بسته شده‌اند و روی در و دیوار کافه هم عکس هنرمندان و حتی روی دیوار دو کاریکاتور از توکا و مانا نیستانی نصب شده است.

کافه شوکا

در بخشی از کافه شوکا که کافه‌چی آنجاست و برایتان قهوه سرو می‌کند تعداد زیادی ماگ آویزان است، اول خیال کردیم که کلکسیون ماگ دارند اما اینها ماگ مشتریان دائمی کافه است که دوست دارند در ماگ خودشان قهوه بخورند. کافه شوکا اینترنت پرسرعت دارد و سیگار کشیدن در محیط داخلی و بسته‌ی کافه ممنوع است.

این کافه منوی کوچک و جمع و جوری دارد، انواع قهوه‌ها و نوشیدنی‌ها و یک نوشیدنی به نام صفقلی که خب اسپرسو دوبل است که در کافه شوکا به صفقلی معروف است. ما در سفارشمان قهوه یونانی و قهوه فرانسه سفارش دادیم. کافه‌چی قبل از سرو در مورد اینکه قهوه فرانسه با شیر سرو شود یا نه؛ و قهوه یونانی تلخ باشد یا معمولی سوال می‌کرد، که خب حاکی از حرفه‌ای بودن و احترام به ذائقه مشتری‌هاست.

کافه شوکا را خیلی دوست داشتیم، پیشنهاد می‌کنیم اگر حوالی خیابان گاندی و مرکز خرید گاندی به دنبال کافه بودید حتما کافه شوکا را امتحان کنید.

[nggallery id=37]

آدرس و اطلاعات تماس

تهران - خیابان گاندی – مرکز خرید گاندی، طبقه فوقانی

88796930

امتیاز دهی وبکی درینک

کیفیت نوشیدنی

رفتار پرسنل

فضای کافه

تنوع نوشیدنی‌ها

ساعات کار

ساعت 11 صبح تا 11 شب

امکانات

موزیک زنده
قهوه بیرون بر
صبحانه
فضای باز
WiFi
سیگار کشیدن
مناسب برای معلولین و سالمندان

کد QR

QR Code

محیط مناسب برای

دوستان

پیشنهاد شده توسط

ویکی درینک و کاربران

سطح قیمت

متوسط

ویکی درینک در همین حوالی این کافه ها را پیشنهاد می کند.