کافه ساعت

کافه ساعت
خیابان میرزای شیرازی

نوشته شده در قسمت : کافه گردی، توسط مدیر سایت

خيلي بدباب ميلم نيستمي‌پسندمفوق‌العاده‌ست (2 نظر, میانگین: 1٫50از 4)
Loading...

در خیابان میرزای شیرازی و در میان حجم نسبتا بالای کافه‌های این محله، کافه ساعت حدود شش ماه است که کار خود را شروع کرده و صاحب کافه امیدوار است که ساعت‌های خوشی را برای مهمانانش در این کافه ایجاد کند.
فضای کافه شامل صندلی‌های کلاسیک و میزهای چوبی مربع شکل با طرح چوبی قدیمی و چند تکه مبل راحتی است و می‌شود گفت که فضای راحتی را در کافه آماده کرده‌اند. می‌توانید فضای پایینی کافه و یا  نیم طبقه بالا را انتخاب کنید، اگر چه فضای نیم طبقه بالا برای افرادی که می‌خواهند سیگار بکشند در نظر گرفته شده است.
منوی کافه شامل نوشیدنی‌های متداول بر پایه قهوه و همچنین دمنوش‌های سنتی است و در هر بخش نوشیدنی ویژه به وقت ساعت هم در انتهای آن قرار گرفته است.

کافه ساعت

کافه ساعت حدود 50 نفر ظرفیت دارد، اینترنت وایرلس دارد و بیشتر مناسب قرارهای دوستانه و یا جشن تولد‌ها است، فعلا ساعت کار کافه از ساعت 10 صبح تا 10 شب است، اما به زودی سرو صبحانه نیز در محل کافه انجام خواهد شد.
نوشیدنی‌هایی که ما در کافه سفارش دادیم: یک قهوه ترک، یک فنجان لاته به علاوه یک شیک ویژه ساعت بود. شیک ویژه ساعت در روزی که ما در کافه بودیم شیک شکلاتی نسکافه و شکلات بود که البته طعم نسکافه طعم غالب این نوشیدنی بود. قهوه ترک مانند اکثر کافه‌های شهر با دستگاه تهیه می‌شود.

اگر که شما هم کافه ساعت را برای کافه گردی خود انتخاب کردید خوشحال می‌شویم تا تجربه کافه گردی خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

 

 

[nggallery id=47]

آدرس و اطلاعات تماس

خیابان مطهری - خیابان میرزای شیرازی، بین خیابان بیست و بیست و دوم - پلاک 164

88913932

امتیاز دهی وبکی درینک

کیفیت نوشیدنی

رفتار پرسنل

فضای کافه

تنوع نوشیدنی‌ها

ساعات کار

ساعت 10 صبح تا 10

امکانات

موزیک زنده
قهوه بیرون بر
صبحانه
فضای باز
WiFi
سیگار کشیدن
مناسب برای معلولین و سالمندان

کد QR

QR Code

محیط مناسب برای

دوستان ، جشن تولد ، قرارهای کاری

پیشنهاد شده توسط

ویکی درینک و کاربران

سطح قیمت

متوسط

ویکی درینک در همین حوالی این کافه ها را پیشنهاد می کند.