کافه ری

کافه ری
خیابان ونک

نوشته شده در قسمت : کافه گردی، توسط مدیر سایت

خيلي بدباب ميلم نيستمي‌پسندمفوق‌العاده‌ست (9 نظر, میانگین: 3٫33از 4)
Loading...

کافه‌ری در حوالی میدان ونک فضای مناسب و دنجی دارد، اگر بخواهیم دقیقا بگوییم کافه ری دقیقا در خیابان ملاصدرا و ونک (خیابان کار و تجارت) قرار دارد، اگر شهر کتاب خیابان پردیس را بشناسید ممکن است تابلوی کافه را دقیقا در نبش خیابان کار و تجارت دیده باشید. پیشنهاد می‌کنیم اگر اهل کافه هستید و یا به هر علتی به یک کافه دنج در این حوالی نیازمند بودید کافه ری‌ را امتحان کنید.
فضای کافه‌ری‌ فضای کوچکی است، در بخش زیادی از کافه میزها و صندلی‌ها مشرف به پنجره‌های رو به خیابان هستند، سیگار کشیدن در فضای نسبتا کوچک کافه ممنوع است. همه میزها به صورت مربع و دو تا سه نفره هستند و روی آنها یک پارچه رنگی کشیده‌اند.
فضای کافه مناسب  قرارهای دوستانه و حتی جشن تولد‌ها است، یا حتی اگر دوست دارید تا در محیط آرامی وقت بگذارنید و کمی مطالعه کنید احتمالا این کافه برایتان مناسب خواهد بود.

میز کافه ری

در کافه یک شیک بادام زمینی سفارش دادیم که در یک لیوان بزرگ و با تزئینی که می‌بینید سرو شد، به علاوه یک لیوان قهوه یونانی که به زودی مفصل در مورد طرز تهیه آن خواهیم نوشت و یک نوشیدنی ترکیبی با سیب و آب‌ِ لیمو و برای یک نفر دیگرمان هم یک فنجان کافی‌ کرم. در مجموع نوشیدنی‌ها، نوشیدنی‌های خوش طعمی بودند و ما در ساعتهای حضورمان در کافه لحظات خوبی را داشتیم.
منوی نوشیدنی‌های کافه ری خوب است اما بیشتر از آن اگر اهل کافه‌گردی باشید به احتمال زیاد فضای کافه را دوست خواهید داشت، کافی‌من کافه هم رفتار مودبانه‌ای دارد گذشته از آنکه به زودی منوی کافه‌ری شامل تغییراتی خواهد بود و نوشیدنی‌های جدیدی به لیست آن اضافه خواهند شد.

نشانی کافه ری

 

[nggallery id=28]

آدرس و اطلاعات تماس

خیابان ونک، خیابان کار و تجارت – شماره 19 طبقه اول

88770648

امتیاز دهی وبکی درینک

کیفیت نوشیدنی

رفتار پرسنل

فضای کافه

تنوع نوشیدنی‌ها

ساعات کار

ساعت 11 صبح تا 10 شب

امکانات

موزیک زنده
قهوه بیرون بر
صبحانه
فضای باز
WiFi
سیگار کشیدن
مناسب برای معلولین و سالمندان

کد QR

QR Code

محیط مناسب برای

دوستان ، جشن تولد ، قرارهای کاری

پیشنهاد شده توسط

ویکی درینک و کاربران

سطح قیمت

متوسط

ویکی درینک در همین حوالی این کافه ها را پیشنهاد می کند.