کافه دوران

کافه دوران
خیابان ظفر

نوشته شده در قسمت : کافه گردی، توسط مدیر سایت

خيلي بدباب ميلم نيستمي‌پسندمفوق‌العاده‌ست (4 نظر, میانگین: 2٫75از 4)
Loading...

کافه دوران بعد از بزرگراه مدرس در ابتدای خیابان ظفر قرار دارد. فضای کافه در دو طبقه است و دکور آن با سلیقه‌ای طراحی شده که در آن احساس آرامش و راحتی خواهید داشت. این کافه در اسفند 91 افتتاح شده، ساعت کاری آن از حدود ساعت 12-11 صبح تا تا 11 شب است.

در مجموع کافه برای حدود 45 تا 50 نفر فضای نشستن دارد، طبقه دوم برای سیگاری‌ها در نظر گرفته شده و در طبقه اول سیگار کشیدن ممنوع است، کافه دوران اینترنت وای‌فای ندارد. اگر چه این مورد برای صحبت کردن بیشتر آدمها در نظر گرفته شده اما خب برای بسیاری که اینترنت را هم جزئی از برنامه کافه‌گردی خود دارند احتمالا خیلی مطلوب نیست.
در فضای بیرون کافه یکی دو میز خیلی کوچک قرار گرفته که اگر دوست دارید در فصل مناسب کافه گردی در فضای بیرون را هم تجربه کنید، فضای مناسبی است. فضای کافه دوران بیشتر مناسب قرارهای دوستانه و جشن تولد است پس اگر به دنبال یک کافه در حوالی خیابان ظفر هستید می‌توانید روی این گزینه هم تامل کنید.

کافه دوران ظفر

 

ما به طبقه دوم کافه رفتیم، سفارش‌هایی که داشتیم: یک فنجان قهوه فرانسه  که با فرنچ پرس سرو می‌شود، به علاوه یک فنجان شکلات داغ و یک لیوان فراپه پرتقال. کیفیت نوشیدنی‌ها و زمان سرو مطلوب بود که تصاویر مربوط به میز و این کافه را در بخش پایین مشاهده می‌کنید.

 

[nggallery id=45]

آدرس و اطلاعات تماس

تهران - خیابان ظفر، بعد از خیابان مدرس ، پلاک 229

88782145

امتیاز دهی وبکی درینک

کیفیت نوشیدنی

رفتار پرسنل

فضای کافه

تنوع نوشیدنی‌ها

ساعات کار

ساعت 12 ظهر تا تا 11 شب

امکانات

موزیک زنده
قهوه بیرون بر
صبحانه
فضای باز
WiFi
سیگار کشیدن
مناسب برای معلولین و سالمندان

کد QR

QR Code

محیط مناسب برای

دوستان ، جشن تولد ، قرارهای کاری

پیشنهاد شده توسط

ویکی درینک و کاربران

سطح قیمت

متوسط

ویکی درینک در همین حوالی این کافه ها را پیشنهاد می کند.