کافه خانه

کافه خانه
خیابان ایرانشهر

نوشته شده در قسمت : کافه گردی، توسط مدیر سایت

خيلي بدباب ميلم نيستمي‌پسندمفوق‌العاده‌ست (2 نظر, میانگین: 3٫50از 4)
Loading...

برای کافه‌گردی این هفته به سراغ کافه خانه رفتیم. کافه خانه در خیابان ایرانشهر و در پارک هنرمندان قرار دارد. کافه‌ی سنتی ‌خانه هنرمندان را مدتها پیش در بخش کافه‌گردی معرفی کرده بودیم، شاید به لحاظ نزدیکی این دو کافه با هم بیشتر می‌شود این دو کافه را با هم قیاس کرد.
کافه‌ خانه در فضای پارک خانه هنرمندان در خیابان ایرانشهر قرار دارد، فضای کافه به صورت یک راهرو بلند است که میزهای گرد دو و سه نفره در کنار شیشه سرتاسری قرار گرفته، البته بخشی از میزها در نیم طبقه‌ی بالا قرار دارد.
در این کافه سیگار کشیدن آزاد است و اگر دوست داشته باشید می‌توانید از اینترنت وایرلس کافه هم استفاده کنید. کافه خانه حدود 35 میز دارد و می‌تواند پذیرای 90 نفر باشد.
فضای این کافه برای قرارهای کاری و دوستانه مناسب است و اگر در حوالی خیابان ایرانشهر و پارک هنرمندان هستید می‌توانید زمانی را در این کافه به صرف نوشیدنی مشغول شوید.

کافه خانه

در کافه، دمنوش گل‌گاو زبان و چای لاته سفارش دادیم. گل‌گاو زبان‌ها در لیوان‌های مخصوص دمنوش‌ها سرو می‌شود، این دمنوش‌ها بدون لیمو سرو شدند و فکر می‌کنیم بهتر است در مورد اضافه کردن لیمو برای دمنوش گل‌گاو زبان از مشتریان سوال کنند.
چای لاته بر خلاف بسیاری از کافه‌ها به صورت چای لاته آماده لیپتون نیست و توسط خود کافه تهیه می‌شود که طعم آن متوسط است. تصویر چای لاته دو  رنگ کافه را در عکس بالا مشاهده می‌کنید.

 

 

[nggallery id=42]

آدرس و اطلاعات تماس

خیابان کریمخان زند، خیابان ایرانشهر – پارک هنرمندان، خانه هنرمندان

88311906

امتیاز دهی وبکی درینک

کیفیت نوشیدنی

رفتار پرسنل

فضای کافه

تنوع نوشیدنی‌ها

ساعات کار

11 صبح تا 11 شب

امکانات

موزیک زنده
قهوه بیرون بر
صبحانه
فضای باز
WiFi
سیگار کشیدن
مناسب برای معلولین و سالمندان

کد QR

QR Code

محیط مناسب برای

دوستان ، جشن تولد ، قرارهای کاری

پیشنهاد شده توسط

ویکی درینک و کاربران

سطح قیمت

متوسط

ویکی درینک در همین حوالی این کافه ها را پیشنهاد می کند.