کافه آوانسن

کافه آوانسن
بلوار کشاورز

نوشته شده در قسمت : کافه گردی، توسط مدیر سایت

خيلي بدباب ميلم نيستمي‌پسندمفوق‌العاده‌ست (3 نظر, میانگین: 3٫00از 4)
Loading...

برای کافه گردی هم می‌شود به سینما رفت! کافه آوانسن در نیم طبقه بالایی سینما بلوار قرار دارد، در همان ورودی سینما تابلوی آوانسن را خواهید دید. بروید داخل سینما و از ورودی دستِ چپ وارد کافه شوید. این شعبه، شعبه‌ی سوم کافه است و دو شعبه دیگر  قبلا در شهرآرا و تقاطع طالقانی افتتاح شده است.
کافه تقریبا محیط بزرگی دارد، فاصله میزها از هم مناسب است و نورپردازی کافه هم دلنشین است. دو مدل میز و صندلی دارد، مدل میزها و صندلی‌های رسمی و یک مدل هم راحتی که تصویر هر دو را هم همین پایین می‌توانید مشاهده کنید. کافه آوانسن اینترنت وایرلس دارد و سیگار کشیدن در محیط کافه آزاد است.

کافه آوانسن بلوار

در جریان کافه گردی این هفته سه نوشیدنی تقریبا خنک سفارش دادیم. اپل‌آرنا – پوموگرانته و سرویس آبجو. اما  ترکیب نوشیدنی‌ها اپل آرنا شامل سیب سبز، لیموترش، آب سیب و عصاره لیمو بود، در موردی که من امتحان کردم مزه‌ی غالب طعم لیمو بود، به دقت می‌شد ته مزه‌ی سیب را در نوشیدنی احساس کرد، اما تکه‌های سیب در پایین لیوان مشهود بود.
اگر یک نوشیدنی ترکیبی با ترکیب انار – پرتقال – توت فرنگی – سیب قرمز و ترکیب آب این میوه‌ها و علاوه مقدار زیادی یخ دوست دارید پوموگرانته همین نوشیدنی ترکیبی میوه است که روی میز سفارش‌مان مشاهده می‌کنید.
سرویس آبجو کافه هم ماء‌الشعیر باواریا به علاوه مخلفات چیپس و بادام شور بود. موردی که بچه‌های کافه خلاقیت به خرج داده بودند این بود که لیوان را در فریزر گذاشته بودند و بخش پایینی لیوان یخ زده بود و لیوان در موقع سرو فریز شده بود.
در کل نوشیدنی‌های آوانسن متوسط بودند، اما در شعبه سینما بلوار ترکیب و محیط خوبی را ایجاد کرده‌اند، اتفاقا ایجاد کافه در سینما هم ایده بدی نیست، به جز مشتریان عادی بخشی از افرادی که منتظر نوبتشان هستند هم می‌توانند مهمان کافه باشند.

 

[nggallery id=31]

آدرس و اطلاعات تماس

بلوار کشاورز - بعد از خیابان شانزده آذر - سینما بلوار

88944355

امتیاز دهی وبکی درینک

کیفیت نوشیدنی

رفتار پرسنل

فضای کافه

تنوع نوشیدنی‌ها

ساعات کار

ساعت 11 صبح تا 11 شب

امکانات

موزیک زنده
قهوه بیرون بر
صبحانه
فضای باز
WiFi
سیگار کشیدن
مناسب برای معلولین و سالمندان

کد QR

QR Code

محیط مناسب برای

دوستان ، جشن تولد

پیشنهاد شده توسط

کاربران

سطح قیمت

اقتصادی

ویکی درینک در همین حوالی این کافه ها را پیشنهاد می کند.