کافه آفریقا

کافه آفریقا
میدان آرژانتین

نوشته شده در قسمت : کافه گردی، توسط مهدی منسومی

خيلي بدباب ميلم نيستمي‌پسندمفوق‌العاده‌ست (2 نظر, میانگین: 4٫00از 4)
Loading...

کافه آفریقا در میدان آرژانتین و در طبقه بالای پاساژ آفریقا قرار دارد، بر اساس صحبتی که صاحب کافه می‌کرد از سال 63-62 و با شروع و ساخت مرکز خرید کار خود را شروع کرده است. فضای کافه به نسبت کافه‌هایی که در مراکز خرید هستند فضای کوچک و تقریبا بامزه‌ای دارد.
شاید بشود برای رفع خستگی بین روز، قرارهای کاری کوتاه از این کافه استفاده کنید اگر چه متاسفانه در زمانی که ما مراجعه کردیم مجهز به اینترنت نبود.
کافه حدود 12- 10 میز دو تا سه نفر دارد، میزهای گرد و کوچکی که در فضای داخلی کافه و بخشی هم در بیرون آن چیده شده، سیگار کشیدن هم در کافه آزاد است.

کافه آفریقا در میدان آرژانتین

 

اما نوشیدنی‌هایی که ما سفارش دادیم هات‌چاکلت، آمریکانو و ماکیاتو. در بسیاری از کافه‌ها برای روی هات‌چاکلت یک کف درست می‌کنند که مشتری بیشتر از نوشیدن شکلات داغ  و مزه‌مزه کردن هات چاکلت لذت ببرد کافه آفریقا نیز در مورد هات چاکلت از همین روش استفاده می‌کند به علاوه اینکه ماگهای با مزه ای را برای سرو نوشیدنی استفاده می‌کند.
اما در مورد آمریکانو اگر چه مزه بدی نداشت اما ای کاش در این کافه در مورد سرو نوشیدنی دقت بیشتری به خرج داده می‌شد لبه‌ی داخلی ماگ و لکه‌های قهوه حس خوبی را به مشتری نمی‌دهد.
نوشیدنی سوم که سفارش دادیم کافه ماکیاتو است، کافه ماکیاتو ترکیب اسپرسو و مقدار خیلی کمی شیر است که به زودی در بخش نوشیدنی‌های گرم اطلاعات بیشتری در مورد این قهوه آماده خواهیم کرد.

 

[nggallery id=34]

آدرس و اطلاعات تماس

تهران - میدان آرژانتین - مرکز خرید آفریقا طبقه دوم

۸۸۵۵۲۹۲۵

امتیاز دهی وبکی درینک

کیفیت نوشیدنی

رفتار پرسنل

فضای کافه

تنوع نوشیدنی‌ها

ساعات کار

ساعت 10 صبح تا 10 شب

امکانات

موزیک زنده
قهوه بیرون بر
صبحانه
فضای باز
WiFi
سیگار کشیدن
مناسب برای معلولین و سالمندان

کد QR

QR Code

محیط مناسب برای

قرارهای کاری

پیشنهاد شده توسط

کاربران

سطح قیمت

اقتصادی

ویکی درینک در همین حوالی این کافه ها را پیشنهاد می کند.