كافه پله

كافه پله
پارک ساعی

نوشته شده در قسمت : کافه گردی، توسط مهدی منسومی

خيلي بدباب ميلم نيستمي‌پسندمفوق‌العاده‌ست (5 نظر, میانگین: 2٫00از 4)
Loading...

 اگر حوالي پارك ساعي هوس كافه‌گردي كرديد يك كافه‌اي همان اطراف وجود دارد به نام كافه پله؛ شايد بهتر باشد بگوييم كافه پله دقيقا در نقطه انتهايي خودِ پارك ساعي قرار دارد، درست در كنارِ فرهنگسراي سرو.
كافه محيط خوبي دارد، ميز و صندلي‌هاي لهستاني كه با فاصله از هم قرار گرفته‌اند، مي‌توانيد در اين محل در يك گوشه بنشينيد با خودتان خلوت كنيد، قرار كاري داشته باشيد و يا حتي جشن تولد بگيريد!
كافه حدود 15 تا 20 صندلي دارد، مانند خيلي ديگر از كافه‌ها به اينترنت وايرلس مجهز است، نكته جالب كه در عكس هم مشخص است محل سرو نوشيدني بر خلاف خيلي كافه‌ها كه معمولا در يك گوشه قرار دارد تقريبا در وسط كافه قرار داشت.

كافه پله

ديگر اينكه منوي كافه پله ليست متداولي است كه شايد در خيلي كافه‌ها پيدا كنيد، نوشيدني‌هاي گرم، سرد، شيك و … اما يك چيزي را كه نبايد از حق گذشت نوشيدني‌هاي سردِ خوبي داشت انواع كافي‌هاي سرد كه به درد قهوه دوستان در هواي تابستاني مي‌خورد! در كافه ليموناد و آيس‌موكا سفارش داديم، دوستي هم كه دمنوش سفارش داده بود از تهيه و سرو دمنوش رضايت داشت، خلاصه اينكه نوشيدني‌ها خوب بودند اما خب آيس‌موكا را بيشتر دوست داشتيم.

 

[nggallery id=23]

آدرس و اطلاعات تماس

خيابان وليعصر – خيابان ساعي دوم – جنب فرهنگسراي سرو

88203703

امتیاز دهی وبکی درینک

کیفیت نوشیدنی

رفتار پرسنل

فضای کافه

تنوع نوشیدنی‌ها

ساعات کار

ساعت 9 صبح تا 11 شب

امکانات

موزیک زنده
قهوه بیرون بر
صبحانه
فضای باز
WiFi
سیگار کشیدن
مناسب برای معلولین و سالمندان

کد QR

QR Code

محیط مناسب برای

دوستان ، جشن تولد ، قرارهای کاری

پیشنهاد شده توسط

ویکی درینک و کاربران

سطح قیمت

متوسط

ویکی درینک در همین حوالی این کافه ها را پیشنهاد می کند.