کافه نقش وصال

کافه نقش وصال
بلوار کشاورز

نوشته شده در قسمت : کافه گردی، توسط مهدی منسومی

خيلي بدباب ميلم نيستمي‌پسندمفوق‌العاده‌ست (8 نظر, میانگین: 3.75از 4)
Loading ... Loading ...

اگه حوالی بلوار کشاورز و خیابان وصال به دنبال یک کافه خوب هستید کافه نقش وصال را پیشنهاد می کنیم. شاید تا به حال از جلوی کافه وصال در ابتدای خیابان وصال شیرازی گذر کرده باشید و شاید فکر کنید کافه وصال یک کافی‌شاپ کوچک  است، اگر که شما هم اینطوری فکر می‌کنید سخت در اشتباهید!
کافه نقش وصال برای خودش یه کافه تقریبا بزرگ حساب می‌شه و تا همین لحظه که داریم این گزارش رو آماده می‌کنیم ۲۵ میز داره و شاید وجه تمایزش نسبت به کافه‌های دیگه‌ی شهر اینِ که یک محیط داخلی و مسقف داره و چند میز هم در حیاط با صفای کافه آماده کرده، ما رفتیم سراغِ میز گرد کوچیکِ زیر آلاچیقِ کافه و سفارش یک کوکتل تراپیکال و میک‌شیک شکلاتی دادیم، عکسهای مربوط به کافه و نوشیدنی‌هامون رو همین پایین صفحه ببینید.
بچه‌های کافه محبت داشتند و ازمون پذیرایی خوبی کردن و کلی توضیحات جالب در مورد ترکیبِ نوشیدنی‌هاشون دادن. ما دو نفر اونقدر این نوشیدنی با میوه‌های گرم و البته میک‌شیک رو دوست داشتیم که حس کردیم چقدر زود تموم شد. تصمیم داریم حتما حتما یه بار دیگه به صرفِ یه نوشیدنی دیگه بریم سراغ کافه وصال.

اما یک سری توضیحات بیشتر: کافه نفش وصال جزء کافه‌های سیگار آزادِ، یه نکته‌ی مثبت پر و پیمونِ بودن منوی کافه‌ است که حتما می‌تونید نوشیدنی مورد نظرتون رو انتخاب کنید.
کافه نقش وصال هم جزء کافه‌هایی که هر روز (به استثنای جمعه‌ها) صبحانه داره و از صبح ساعت ۸ صبح می‌تونید برید سراغش، اگه دوست داشته باشید می‌تونید از اینترنت وایرلس کافه هم استفاده کنید.

 

آدرس و اطلاعات تماس

تهران - بلوار كشاورز خيابان وصال شيرازي - پلاك 70

88963578- 88969117

امتیاز دهی وبکی درینک

کیفیت نوشیدنی

رفتار پرسنل

فضای کافه

تنوع نوشیدنی‌ها

ساعات کار

ساعت 8 صبح تا 11 شب

امکانات

موزیک زنده
قهوه بیرون بر
صبحانه
فضای باز
WiFi
سیگار کشیدن
مناسب برای معلولین و سالمندان

کد QR

QR Code

محیط مناسب برای

دوستان ، جشن تولد ، قرارهای کاری

پیشنهاد شده توسط

ویکی درینک و کاربران

سطح قیمت

متوسط

ویکی درینک در همین حوالی این کافه ها را پیشنهاد می کند.