كافه هوكا

كافه هوكا
خیابان ظفر

نوشته شده در قسمت : کافه گردی، توسط مهدی منسومی

خيلي بدباب ميلم نيستمي‌پسندمفوق‌العاده‌ست (4 نظر, میانگین: 3٫75از 4)
Loading...

کافه هوکا از سال 1391 تاسيس شده است، بعد از ورود به کافه و دیدن شخصیت کارتونی لوگوی هوکا، فضای کافه و منو اعتراف خواهید کرد که صاحبان کافه آدمای با سلیقه‌ای هستند و در تاسیس و تجهیز کافه هم سلیقه به کار برده‌اند. اصلا اگر گذرتان به حوالی شریعتی – ظفر رسید پیشنهاد می‌کنیم مهمان کافه هوکا باشید.
فضای کافه به نسبت خیلی از کافه‌های تهران کافه بزرگی به حساب می‌آيد و برای همین فضای بزرگ، کافه را به دو بخش تقسیم کردند، بخشی مخصوص سیگاری‌ها و بخشی از کافه هم مخصوص آدمهای فراری از دود.

 

كافه هوكا ظفر

 

همانطور که  در عکس‌ها هم می‌بینید اگر به این کافه مراجعه کنید می‌توانید یک میز رسمی و یا مبل‌های راحتی را انتخاب کنید و یا کنار پنجره بنشینید و به بیرون نگاه کنید.
سفارش‌هاي ما شامل یک فنجان سینمون دولچه لته – اسموتی چری‌بری و شکلات داغِ چیلی بود.
سینمون دولچه لته یک نوشیدنی بر پایه قهوه (لاته) به علاوه دارچین که خب اگر طعم دارچین رو دوست داشته باشید احتمالا از طعم این نوشیدنی گرم لذت خواهید برد.
اسموتی چری‌بری: ترکیب گیلاس – آلبالو – توت فرنگی – لیمو و بلوبریِ و خوبی ماجرا این بود  برای ما توضیح دادند که برای بعضی از این موارد از طعم‌دهنده استفاده می‌کنند، نوشیدنی خنک طعم ترش و شیرینی داشت و اگه اهل این طور نوشیدنی‌ها هستید بسیار پیشنهادش می‌کنیم.
نوشیدنی سوم هم شکلاتِ داغ چیلی بود که من شخصا فکر می‌کنم اولا خیلی بیشتر از انتظار چیلی و تند بود و دوم اینکه اگر کمی رقیق بود شاید نتیجه‌ی بهتری داشت.

بعد از حضور یک ساعته‌ی ما در کافه، ما را به یک فنجان لاته به علاوه کاپوچینو مهمان کردند و البته توضیحات خوبی هم در مورد کاپوچینو و لاته برامون دادن که تلاش کردیم این توضیحات را در صفحه مربوط به این دو تا نوشیدنی آپدیت کنیم.

 

[nggallery id=19]

آدرس و اطلاعات تماس

خیابان شریعتی – ابتدای خیابان ظفر – پلاک 18 - تلفن: 26409757

26409757

امتیاز دهی وبکی درینک

کیفیت نوشیدنی

رفتار پرسنل

فضای کافه

تنوع نوشیدنی‌ها

ساعات کار

ساعت 11 صبح تا 11 شب

امکانات

موزیک زنده
قهوه بیرون بر
صبحانه
فضای باز
WiFi
سیگار کشیدن
مناسب برای معلولین و سالمندان

کد QR

QR Code

محیط مناسب برای

دوستان ، جشن تولد ، قرارهای کاری

پیشنهاد شده توسط

ویکی درینک

سطح قیمت

بالا

ویکی درینک در همین حوالی این کافه ها را پیشنهاد می کند.