كافه اخرا | تعطيل شده است

كافه اخرا | تعطيل شده است
یوسف آباد

نوشته شده در قسمت : کافه گردی، توسط مهدی منسومی

خيلي بدباب ميلم نيستمي‌پسندمفوق‌العاده‌ست (5 نظر, میانگین: 2٫40از 4)
Loading...

به اعتقاد ما كه كافه اخرا از آن كافه‌هاي دوست داشتني تهران حساب مي‌شود! اگر كه دنبال یک كافه با سليقه و دكوراسيون كلاسيك هستيد، اينترنت هم برایتان مهم است و دوست داريد كه صاحبان كافه  آدمهاي جوان و به‌روزي باشند حتما یک روز يا یک شب كه فرصت داريد سري به كافه اخرا بزنيد.
کافه اخرا بيش از 7 سال است تاسیس شده، فضای کافه برای نشست‌های دوستانه، تنهایی و یا قرارهای کاری مناسب است، اگر که اهل سیگار هستید باید بدانید که در اخرا سیگار کشیدن اکیدا ممنوع است. ممکن است به علت حجم مهمانان اخرا مجبور باشید دقایقی را بیرون از کافه منتظر میز خالی بمانید.
فضای کافه اخرا یک فضای کلاسیک است، صاحبان کافه تلاش کرده‌اند تا فضای آنرا به صورت خانه‌های ایرانی طراحی کنند.
یک نکته‌ی خوبِ دیگه در مورد این کافه آن است که منو پر و پیمانی دارد، یعنی به نسبت خیلی از کافه‌های دیگر می‌توانید با تعداد مختلف نوشیدنی مشغول باشید، در اخرا علاوه بر نوشیدنی‌های متداول، برخی نوشیدنی خاص و ویژه مانند دمنوش بودا، رویا و … وجود دارد که اگر اطلاعات بیشتری در مورد آن می‌خواهید باید بدانید که جزء رازهای اخرایی محسوب می‌شود!

.

کافه اخرا

.

در یکی از شبهای زمستان ما در اخرا موکا و کارامل لاته سفارش دادیم که تصاویر آن در عکس‌های پایین مشخص است و در مرحله بعد و پس از مدتها این بار در یک روز تابستانی دو نوشیدنی سرد یعنی موهیتو و آب‌هنداونه را سفارش دادیم.
اخرا صندلی و میزهای متفاوتی را برای پذیرایی مهمانان در نظر گرفته، شاید فاصله میزها کمی نزدیک به هم باشد اما اگر اهل کافه گردی هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم تا این کافه را هم در برنامه‌های خود قرار دهید.
در حال حاضر برای حدود سی‌نفر فضا دارد و ساعت کاری کافه از ساعت 9.30 صبح تا 11.30 شب است. فراموش نکنید جمعه و روزهای تعطیل اخرا از ساعت 16.30 پذیرای شما خواهد بود.

.

عکسهای کافه اخرا

[nggallery id=3]

  • كافه اخرا يوسف آباد
  • آيريش كافي در اخرا
  • اخرا سفارش قهوه فرانسه

آدرس و اطلاعات تماس

تهران- یوسف آباد ،خیابان دهم ،بین خیابان سید جمال‌الدین اسدآبادی و چهلستون، پلاک 37

88722628

امتیاز دهی وبکی درینک

کیفیت نوشیدنی

رفتار پرسنل

فضای کافه

تنوع نوشیدنی‌ها

ساعات کار

ساعت 9.30 صبح تا 11.30 شب جمعه ها از ساعت 16

امکانات

موزیک زنده
قهوه بیرون بر
صبحانه
فضای باز
WiFi
سیگار کشیدن
مناسب برای معلولین و سالمندان

کد QR

QR Code

محیط مناسب برای

دوستان ، جشن تولد ، قرارهای کاری

پیشنهاد شده توسط

ویکی درینک و کاربران

سطح قیمت

متوسط

ویکی درینک در همین حوالی این کافه ها را پیشنهاد می کند.