پندار

پندار

نوشته شده در قسمت : ویکی درینک در رسانه‌ها ، توسط مدیر سایت

وب سایت پندار | 16 بهمن ماه 1392

نوشیدنی خوب را از ویکی‌درینک بخواهید
کافه بازها خوب می دانند ارزش یک نوشیدنی خوب و مرغوب چقدر زیاد است و اتفاقا هر کجا هم نمی شود پیدا کرد و به سادگی هم نمی توان آن را تهیه کرد.
«ویکی‌درینک» خیلی ساده یک منوی متنوع در مقابل شما قرار می دهد و بعد هم براساس انتخابتان شیوه تهیه آن را اموزش می دهد. چای مراکشی، چای سفید، قهوه فرانسه، قهوه دستی. در کنار هر کدام هم از فواید و تاریخچه اش کوتاه نوشته است.
حسن این سایت آن است که اگر یک روز هوس کافه کردید و نمی دانستید کجا بروید، می توانید به بخش کافه گردی اش مراجعه کنید و یکی از معرفی هایش را انتخاب کنید. آدرس ها را هم نوشته و تجربیاتی را که می توانید در کافه به دست بیاورید را هم برایتان ترسیم کرده است.
در سایت ویکی‌درینک یک مجموعه از نوشیدنی ها گردآوری شده، از نوشیدنی های سنتی، پیشنهادهای خرید و فروش، گالری عکس از نوشیدنی ها که خیلی هم هیجان انگیز است و در نهایت برندها و لیست شرکت های داخلی تولید کننده انواع نوشیدنی ها را می توانید در این سایت پیدا کنید.
سایت ویکی‌درینک در سال گذشته همکار و برگزارکننده برخی از نمایشگاه‌ها و جشنواره‌های مواد  غذایی بوده است و به نظر می‌آید عزم خود را برای حضور در بازار مواد  غذایی غیر وبی هم جزم کرده است.

نوشیدنی خوب در ویکی درینک

نظرات کاربران

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.