علمولوژی

علمولوژی

نوشته شده در قسمت : ویکی درینک در رسانه‌ها ، توسط مدیر سایت

06 دی 1392 | علمولوژی

سلام به شما دوستان و همراهان خوب وب سایت علمولوژی. امروز می خواهیم در راستای معرفی برترین سایت های ایرانی به معرفی یکی از سایت های جذاب به نام ویکی درینک بپردازیم! این وب سایت برای شکمو ها بسیار جذاب است. به هر حال در این سایت هر نوع نوشیدنی یافت می شود که شما می توانید آن ها را یکبارهم که شده امتحان کنید.
بهتر است این سایت را از زیان مدیر آن بشناسیم:
برای بسیاری از آدمها «نوشیدن» فقط یک عادت یا دلیلی برای رفع تشنگی نیست، این افراد همیشه در طول روز لیوان یا ماگـشان در اطرافشان است و اگر که فرصتی باشه دوست دارند که نوشیدنی‌های مختلف را هم امتحان کنند و یا ساعتهایی از هفته را در کافه‌ها سپری کنند. پس اگر شما هم اهل نوشیدنی‌های مختلف و کافه‌ها هستید احتمالا ویکی‌درینک جزء سایتهای محبوب شما خواهد بود.
وب سایت ویکی درینک، همه چیز درباره نوشیدنی های سرد و گرم WikiDrink
نویسندگان ویکی‌درینک تلاش می‌کنند تا در حوزه نوشیدنی‌های گرم، نوشیدنی‌های سرد، نوشیدنی‌های طبی سنتی، نوشیدنی‌های آماده و کافه‌گردی اطلاعات جالب و مفیدی را در اختیار خوانندگان خود قرار دهند.
ویکی‌درینک متعلق به هیچ شرکت و موسسه‌ای نیست و از همین رو تلاش می‌کند تا به صورت مستقل و بدون جانبداری اطلاعات جالبی را در مورد نوشیدنی‌ها و کافه‌ها با خوانندگان خود به اشتراک بگذارد.
اگر شما نیز به نوشیدنی های زیادی علاقه دارید می توانید به راحتی نظرات خود را در این سایت درج کنید و کام دیگران را هم شیرین کنید.
برای ورود به سایت wikidrink اینجا را کلیک کنید.

ویکی درینک در علمولوژی

نظرات کاربران

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.