سيب پزشكي

سيب پزشكي

نوشته شده در قسمت : ویکی درینک در رسانه‌ها ، توسط مدیر سایت

سيب پزشكي

دائره المعارف فارسی نوشیدنی ها
شاید شما هم جزو آن دسته از افراد هستید که به “نوشیدنی” ها علاقه خاصی دارند، آنهایی که دنبال طعم های جالب و جدید از نوشیدنی های سرد و گرم هستند. این افراد حتما نباید تشنه باشند تا دنبال نوشیدنی بروند؛ وقتی می گویید “چای” فقط به به چای سیاه متداول فکر نمی کنند و شاید دهها معادل برای آن در ذهنشان پیدا می کنند و وقتی آب پرتقال در دست داشته باشند به این فکر می کنند که آن را با چه چیز دیگر مخلوط کنند تا طعم تازه ای به دست بیاورند. اگر شما هم  می خواهید طعمهای بی نظیر را کشف کنید و هر بار با نوشیدنی جدیدی ذائقه تان را سرحال بیاورید، شاید بد نباشد به سایتی دسترسی داشته باشید که تجربه های جدیدی از انواع انواع نوشیدنی ها را به شما ارائه می کند.
سایت ویکی درینک  wikidrink به تازگی راه افتاده تا همه چیز را در باره نوشیدنی ها بگوید و تجربه های نوشیدن را با شما در میان بگذارد. آنچه که مطالب این سایت را ارزشمند می کند این است که مطالب اصالتا نوشته تیم این سایت است و تصاویر نوشیدنی ها هم حاصل تجربه خود نویسندگان است. با اینکه سایت در آغاز کار است اما مجموعه خوبی از مطالب جالب در مورد نوشیدنی ها را گرد آورده است. مطالب مربوط به  نوشیدنی های در دو دسته کلی  گرم و سرد طبقه بندی شده اند. بخشی هم برای کافه گردی در سایت هست که تجربه هایی از کافه های مختلف شهر را در اختیار شما قرار می دهد.
اگر دوست دارید وارد دنیای طعم ها و عطرهای بدیع شوید، شاید بد نباشد که سری به wikidrink بزنید. علی الخصوص با توجه به اینکه دنیای متنوع نوشیدنی ها، بویژه انواع نوشیدنی های میوه ای و دمنوش های گیاهی، می تواند پلی به سوی سلامتی هم باشد.

 

سيب پزشكي - معرفي دايره المعارف نوشيدنيها

نظرات کاربران

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.