روزنامه ایران

روزنامه ایران

نوشته شده در قسمت : ویکی درینک در رسانه‌ها ، توسط مدیر سایت

روزنامه ایران | 09 دی‌ماه 1392

سال نوزدهم، شماره 5547 _ صفحه فناوری

ويكي درينك دنيايي از نوشيدني‌ها
علي ماندگاري – روزنامه ایران : چقدر در خصوص نوشيدني‌هاي مختلف اطلاعات داريد؟ چقدر سعي مي‌كنيد كه در طول روز نوشيدني‌هاي مختلفي را امتحان كنيد؟ تنها نوشيدني براي شما آب است؟ براي بسياري از آدم‌ها «نوشيدن» فقط يك عادت يا دليلي براي رفع تشنگي نيست. اين افراد هميشه در طول روز ليوان‌شان در اطرافشان است و اگر فرصتي پيدا كنند دوست دارند كه نوشيدني‌هاي مختلف را هم امتحان كنند و يا ساعت‌هايي از هفته را در كافه‌ها سپري كنند. نوشيدن قهوه، دمنوش‌هاي مختلف شرقي، اسموتي‌ها و حتي نوشيدني‌هاي سرد گاهي آداب و رسوم خاص خودش را دارد.
اگر دوست داريد با اين آداب و رسوم بيشتر آشنا شويد و اطلاعات جالبي از دنياي نوشيدني‌ها كسب كنيد به سايت www.wikidrink.info سر بزنيد.
اين سايت منبعي براي علاقه‌مندان به انواع نوشيدني‌هاي سرد، گرم، سنتي و… است تا علاوه بر آشنايي با همه آن‌ها، با فوت و فن درست كردن‌شان نيز آشنا شويد. شما در ويكي‌درينك با بخش‌هاي مختلفي روبه رو هستيد. نوشيدني‌هاي سرد، گرم، طبي، سنتي و نوشيدني‌هاي آماده از جمله بخش‌هاي اصلي اين سايت است. همچنين در كنار اين بخش‌ها شما از هر نوشيدني كه خوشتان آمد مي‌توانيد با كمك روش تهيه‌ آن، نوشيدني را براي خودتان به راحتي درست كنيد.

از ديگر بخش‌هاي سايت كه مي‌تواند اطلاعات جامع و كاملي از وسايل ساخت نوشيدني‌‌ها در اختيار شما بگذارد بخش «پيشنهاد خريد» است. در اين بخش شما با برخي ابزار و وسايلي كه براي توليد نوشيدني‌ها مورد استفاده است مي‌توانيد آشنا شويد تا اگر نياز به خريد اين وسايل داشتيد بتوانيد آن را از فروشندگان و توزيع‌كنندگان اصلي خريداري كنيد.

يكي ديگر از بخش‌هاي جالب سايت، بخش «كافه‌گردي» آن است. اين قسمت اطلاعات مورد نياز در خصوص كافه‌هاي شهر را دراختيارتان مي‌گذارد.

دریافت فایل روزنامه ایران

روزنامه ایران ویکی درینک

نظرات کاربران

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.