روزنامه ایران

روزنامه ایران

نوشته شده در قسمت : ویکی درینک در رسانه‌ها ، توسط مدیر سایت

روزنامه ایران | ۰۹ دی‌ماه ۱۳۹۲

سال نوزدهم، شماره ۵۵۴۷ _ صفحه فناوری

ویکی درینک دنیایی از نوشیدنی‌ها
علی ماندگاری – روزنامه ایران : چقدر در خصوص نوشیدنی‌های مختلف اطلاعات دارید؟ چقدر سعی می‌کنید که در طول روز نوشیدنی‌های مختلفی را امتحان کنید؟ تنها نوشیدنی برای شما آب است؟ برای بسیاری از آدم‌ها «نوشیدن» فقط یک عادت یا دلیلی برای رفع تشنگی نیست. این افراد همیشه در طول روز لیوان‌شان در اطرافشان است و اگر فرصتی پیدا کنند دوست دارند که نوشیدنی‌های مختلف را هم امتحان کنند و یا ساعت‌هایی از هفته را در کافه‌ها سپری کنند. نوشیدن قهوه، دمنوش‌های مختلف شرقی، اسموتی‌ها و حتی نوشیدنی‌های سرد گاهی آداب و رسوم خاص خودش را دارد.
اگر دوست دارید با این آداب و رسوم بیشتر آشنا شوید و اطلاعات جالبی از دنیای نوشیدنی‌ها کسب کنید به سایت www.wikidrink.info سر بزنید.
این سایت منبعی برای علاقه‌مندان به انواع نوشیدنی‌های سرد، گرم، سنتی و… است تا علاوه بر آشنایی با همه آن‌ها، با فوت و فن درست کردن‌شان نیز آشنا شوید. شما در ویکی‌درینک با بخش‌های مختلفی روبه رو هستید. نوشیدنی‌های سرد، گرم، طبی، سنتی و نوشیدنی‌های آماده از جمله بخش‌های اصلی این سایت است. همچنین در کنار این بخش‌ها شما از هر نوشیدنی که خوشتان آمد می‌توانید با کمک روش تهیه‌ آن، نوشیدنی را برای خودتان به راحتی درست کنید.

از دیگر بخش‌های سایت که می‌تواند اطلاعات جامع و کاملی از وسایل ساخت نوشیدنی‌‌ها در اختیار شما بگذارد بخش «پیشنهاد خرید» است. در این بخش شما با برخی ابزار و وسایلی که برای تولید نوشیدنی‌ها مورد استفاده است می‌توانید آشنا شوید تا اگر نیاز به خرید این وسایل داشتید بتوانید آن را از فروشندگان و توزیع‌کنندگان اصلی خریداری کنید.

یکی دیگر از بخش‌های جالب سایت، بخش «کافه‌گردی» آن است. این قسمت اطلاعات مورد نیاز در خصوص کافه‌های شهر را دراختیارتان می‌گذارد.

دریافت فایل روزنامه ایران

روزنامه ایران ویکی درینک

نظرات کاربران

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.