خوشفکری

خوشفکری

نوشته شده در قسمت : ویکی درینک در رسانه‌ها ، توسط مدیر سایت

دوشنبه 18 شهریور 92
سایت خوشفکری

برای بسیاری از آدمها «نوشیدن» فقط یک عادت یا دلیلی برای رفع تشنگی نیست، این افراد همیشه در طول روز لیوان یا ماگـشان در اطرافشان است و اگر که فرصتی باشه دوست دارند که نوشیدنی‌های مختلف را هم امتحان کنند و یا ساعتهایی از هفته را در کافه‌ها سپری کنند.
نوشیدن قهوه، دم‌نوش‌های مختلف شرقی، اسموتی‌ها و حتی نوشیدنی‌های سرد گاهی آداب و رسوم خودش را دارد، این سایت برای همه کسانی است که دوست دارند نوشیدنی‌های مختلف را امتحان کنند و از بعضی از این آداب و رسوم اطلاع داشته باشند.
خوب یا بد خیلی از آدمهایی که نوشیدنی‌ها را دوست دارند خیلی دقیق در مورد فوت و فن و آداب و رسوم نوشیدن هر نوشیدنی اطلاع دقیقی ندارن؛ در WikiDrink تلاش می‌کنیم تا تجارب مشترکمان در مورد نوشیدنی‌ها را با هم به اشتراک بگذاریم.
جملات بالا، معرفی پروژه ویکی‌درینک است. این استارتاپ، که شعارش: «تجربه یک نوشیدنی دلچسب» است، بر اساس عشق و علاقه بنیانگذاران آن به نوشیدنی ها، و در نتیجه یک کنجکاوی ساده راه اندازی شده است، توانسته است تیم خوبی افراد علاقمند را شکل دهد و با تقسیم وظایف مناسب، هر فرد، بهترین کارایی خود را داشته باشد. این استارتاپ اخیرا توانسته است به جمع حامیان اولین جشنواره بین‌المللی و نمایشگاه قهوه، کاکائو و صنایع وابسته ایران بپیوندد.
در ادامه توجه شما را به مصاحبه ی با بنیانگذار استارتاپ و مدیر ویکی‌درینک، آقای مهدی منسومی، جلب می‌نمایم. نکات جالب وآموزنده ای در این گفتگو وجود دارد که می تواند برای هر کارآفرینی، بسیار مفید باشد.

مصاحبه سایت خوشفکری با ویکی درینک

نظرات کاربران

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.