چطور به كافه‌ها امتياز مي‌دهيم؟

چطور به كافه‌ها امتياز مي‌دهيم؟

نوشته شده در قسمت : وبلاگ ، توسط مهدی منسومی

ويكي‌درينك به كافه‌ها امتياز مي‌دهد: بخش امتيازدهي كافه‌ها از امروز روي سايت فعال شد اما توضيحاتي در مورد اين امتيازدهي؛ ويكي‌درينك تلاش مي‌كند تا به دور از حاشيه به كافه‌ها امتياز بدهد، ما نوشيدني‌ها و كافه‌هاي اين شهر را دوست داريم و آرزو مي‌كنيم كه هميشه ميزهاي كافه‌ها پر از مشتري‌ باشد.
از آنجايي كه اصولا بين 2 تا 5 نفر به كافه‌ها مراجعه مي‌كنيم تلاش مي‌كنيم تا اين امتيازها از نگاه يك مشتري كافه‌دوست باشد، دوست داريم تا اگر شما هم به كافه‌ها مراجعه مي‌كنيد در مورد اين امتيازها برايمان بنويسيد تا برآيند درستي از اين امتيازها داشته باشيم.
امتيازدهي به كافه‌ها در 4 گروه اصلي و به صورت زير انجام مي‌شود.

به دنبال كافه خوب

كيفيت نوشيدني: مسلما كيفيت نوشيدني يكي از اصول امتيازدهي به كافه‌ها است. در بعضي كافه‌ها «كيفيت نوشيدني» كه شايد مهمترين اصل كافه‌داري است رعايت نمي‌شود، در بعضي كافه‌ها بوده كه قهوه‌ي سرد خورديم و يا در كافه‌اي كه يكي از عرقيات گياهي را فقط با آب مخلوط كرده بودند و بدون هيچ چاشني و سوالي روي ميزمان گذاشتند و بدتر از آن اينكه خود صاحب كافه هم اطلاعي در مورد نوشيدني سرو شده نداشت.

رفتار پرسنل: سعي مي‌كنيم در بدو ورود نگوييم كه از سايت ويكي‌درينك هستيم، دوست داريم تا رفتار كافه‌چي را ببينيم. درست است كه ممكن است يك روزي هر آدمي حوصله نداشته باشد اما به نظرمون اخلاق حرفه‌اي كافه‌چي و پرسنل كافه هم يكي از عوامل موثر در انتخاب كافه است، پس لطفا خوش‌رو باشيد!

فضاي كافه: فضاي كافه به اين معني نيست كه حتما كافه بزرگ باشد، خيلي از كافه‌هاي كوچكي كه مراجعه كرديم محيط گرمي داشتند، حسِ خانه بودن و گرم بودن دارند. دوست داري بنشيني به نوشيدنِ يك نوشيدني دلچسب و يا نوشتن؛ بر عكس بعضي كافه‌ها كه خالي از هر گونه سليقه و گرمايي آماده شده‌اند.

تنوع نوشيدني‌ها: در بعضي از كافه‌ها فقط چند مدل نوشيدني مشخص وجود دارد، خبري از نوشيدني‌هاي تركيبي و خلاقيت نيست. براي همين يك بخشي داريم براي تنوع نوشيدني‌ كه بر اساس منوي كافه به آن امتياز مي‌دهيم، اگر دنبال تنوع نوشيدني‌ها هستيد به اين امتياز هم توجه كنيد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *