پيشنهاد خريد

پيشنهاد خريد

نوشته شده در قسمت : وبلاگ ، توسط مدیر سایت

اگر راستش را بخواهيد وقتي مطالبي در مورد نوشيدني‌ها منتشر مي‌كرديم خيلي از دوستان در مورد وسايل تهيه نوشيدني‌ها سوال مي‌كردند. به عنوان نمونه از كجا بايد چاي سفيد بخريم؟ از كجا دستگاه بياليتي بخريم؟ اين قهوه‌جوش را از كجا پيدا كنيم؟ و سوالات مختلفي از اين دست.
براي همين از همان روزها در صدد اين بوديم كه بخشي در سايت را به عنوان پيشنهاد خريد آماده كنيم تا بتوانيم به معرفي فروشندگان وسايل و هر آنچه مربوط به نوشيدني‌ها است بپردازيم. به اين ترتيب هم مي‌توانستيم به بخشي از تقاضاي دوستان در اين بخش پاسخ بدهيم و هم اينكه به معرفي افراد فعال در اين حوزه بپردازيم.

خوشبختانه در طي هفته‌هاي اخير صحبتهايي با برخي از اين افراد و فروشگاهها انجام داديم و بخشي از محصولاتي كه براي توليد نوشيدني‌ها، قهوه و دمنوش‌ها مورد استفاده قرار مي‌گيرد را در صفحه‌اي به نام «پيشنهاد خريد» جمع آوري كرده‌ايم. البته اين صفحه هنوز خيلي كار دارد اما فعلا به عنوان نسخه آزمايشي اين صفحه، آنرا پذيرا باشيد تا خيلي زود اطلاعات بيشتري را در اختيارتان قرار دهيم.

از كجا بايد بخريم؟

تنها نكته‌ي آخر، همان طور كه در اين صفحه هم اضافه كرده‌ايم ويكي‌درينك فروشنده هيچ كدام از اين موارد نيست و تنها در اين صفحه به معرفي آن پرداخته‌ايم پس اگر تمايل به خريد داشتيد حتما بررسي‌هاي لازم را انجام دهيد و مستقيما با فروشنده محصول تماس بگيريد.

و اگر شما هم به عنوان نماينده شركت وارد كننده و توزيع كننده وسايلي كه مربوط به توليد نوشيدني‌ است هستيد، مي‌توانيد براي معرفي دستگاهها و تجهيزات خود با ما تماس بگيريد، قطعا از معرفي محصولات شما به همراهان ويكي‌درينك خوشحال مي‌شويم.

مستدام باشيد!
وب‌مستر

نظرات کاربران

2 پاسخ به “پيشنهاد خريد”

  1. پویا گفت:

    من یکی از اینا دارم اما اسپرسو بدون کف تحویلم میده … چرا؟

    • مدیر سایت گفت:

      پيشنهاد مي‌كنيم كه اطلاعات بيشتر در مورد موكاپات و طرز استفاده از آنرا در اين بخش ببينيد. در نظر داشته باشيد كه با دستگاههاي متداول نمي‌توانيد انتظار كريمايي كه با دستگاههاي حرفه‌اي اسپرسو ساز را مي‌بينيد داشته باشيد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *