پروژه کافه‌ها به روایت تصویر

پروژه کافه‌ها به روایت تصویر

نوشته شده در قسمت : وبلاگ ، توسط مدیر سایت

نزدیک به دو سال است که تلاش می‌کنیم تا در هر گوشه‌ از شهر تجربه کافه‌گردی‌مان را با کاربران سایت به اشتراک بگذاریم. حالا مدتی است که بخش جدیدی را در زیر مجموعه کافه‌گردی شروع کرده‌ایم تا کافه‌های شهر را به روایت تصویر به اشتراک بگذاریم.
از چندی قبل در تلاش بودیم تا کار را با کافه‌های خوش‌نام و مطرح تهران شروع کنیم و از همین رو شروع پروژه را با مجموعه رئیس آغاز کردیم و روند کافه‌گردی‌ها به روایت تصویر همچنان ادامه خواهد داشت و در طی هفته‌های جاری کافه‌های دیگری را نیز به این مجموعه اضافه خواهیم کرد.

.

 در پروژه کافه‌ها به روایت تصویر چه می‌گذرد؟
پس از درخواست و توافق کافه‌ها برای حضور در این بخش، بررسی خواهیم کرد که آیا کافه‌ی متقاضی از استانداردهای لازم برای حضور در این بخش برخوردار هستند یا خیر، سپس با هماهنگی مسئول کافه با دوربین و تجهیزات عکاسی به کافه می‌رویم تا فضای کافه را به روایت تصویر و نگاهِ دوربین گزارش کنیم.
در هفته ابتدایی عکس‌های هر کافه به عنوان «این کافه کجاست؟» روی سایت قرار خواهد گرفت تا کاربران سایت و هواداران در شبکه‌های اجتماعی در این مسابقه شرکت کنند، پس از اعلام برنده مسابقه عکس‌های بیشتر کافه که بین 10 تا 15 عکس است در صفحه مربوطه به نمایش گذاشته می‌شود.

.

عکاسی از کافه ها

.
.

کافه‌ها به روایت تصویر چه مزایایی برای صاحبان کافه‌ها دارد؟
–  ویکی‌درینک به عنوان اولین پایگاه فارسی زبان نوشیدنی‌ها بازدیدکنندگان زیادی دارد، افرادی که طرفدار و علاقه‌مند نوشیدنی‌ها و کافه‌ها هستند. با استفاده از این طرح به سادگی می‌توانید تا فضای کافه‌ی خود را با کاربران سایت به اشتراک بگذارید.
–  فرصت آنرا خواهید داشت تا علاوه بر معرفی کافه، نوشیدنی ویژه و پیشنهادی خود را با کاربران سایت مطرح کنید.
–  عکس‌های تهیه شده توسط ویکی‌درینک به صورت اختصاصی و توسط عکاس گروه تهیه می‌شود، این عکس‌ها به جز در بخش «کافه‌ها به روایت تصویر» در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام، فیس‌بوک، گوگل‌پلاس و توییتر نیز در چندین مرحله به اشتراک گذاشته می‌شود.

.

اگر صاحب کافه‌ای هستید و تمایل دارید تا اطلاعات بیشتری به دست آورید با ما تماس بگیرید.

 

نظرات کاربران

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

پیشنهاد می کنیم، این مطالب را هم مشاهده کنید.