از اواخر آبان‌ماه بود که بالاخره تصمیم گرفتیم پروژه هشتگ نوشیدنی‌ها را به صورت رسمی آغاز کنیم، هدف از این پروژه جمع آوری تصاویر مربوط به نوشیدنی‌ها و کافه‌ها است که در شبکه اینستاگرام توسط کاربران انجام می‌شود، راستش بنا داشتیم خیلی از زودتر از این، این خبر را بر روی وبلاگ ویکی‌درینک منتشر کنیم که خب با توجه به تولد یکسالگی ویکی‌درینک در همین هفته قبل و مشغله‌های مختلف بابت هماهنگی و برنامه‌هایی که در دست اجرا داریم باعث شد که این مورد کمی با تاخیر انجام شود.
تمام اطلاعات مربوط به پروژه هشتگ نوشیدنی‌ها را می‌توانید در این بخش به صورت جداگانه مشاهده کنید، برای سهولت بیشتر کار می‌توانید به این بخش از طریق نشانی http://ihashtag.ir هم دسترسی داشته باشید.
از همین فردا بنا داریم تا تصاویری که توسط دوستان و طرفداران ویکی هشتگ می‌شود را در صفحه اینستاگرام به اشتراک بگذاریم.

تصاویر نوشیدنیها

خلاصه قضیه اینکه خوشحال خواهیم شد تا اولا مانند همیشه در اجرای این پروژه با ما همراه باشید و تصاویری که در مورد نوشیدنی‌ها و کافه‌ها تهیه می‌کنید در اینستاگرام به صورتی که اینجا گفته‌ایم هشتگ کنید.
و مهمتر از آن – و به بهانه اولین تولد ویکی‌درینک – بار دیگر از اینکه در کنارمان هستید و از این پروژه حمایت می‌کنید صمیمانه سپاسگزاریم.

مدیر وب سایت ویکی‌درینک – مهدی منسومی
آذر ماه 1392

نظرات کاربران

2 پاسخ به “هشتگ تصاویر نوشیدنی و به بهانه اولین تولد ویکی درینک”

  1. مريم گفت:

    سلام با تبريك فراوان سايتتان را دوست دارم وقتي مطالب را مي خوانم لذت نوشيدني ها را در احساس مي كنم لطفا كافه هاي شيراز را هم معرفي كنيد

    • مدیر سایت گفت:

      ممنون از کامنتی که گذاشتید، چشم. خیلی دوست داریم و حتما تلاش می کنیم تا کافه های شیراز را هم تو برنامه مون قرار بدهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *