مرداد ماه و اتفاقات خوب برای پروژه ویکی‌درینک

مرداد ماه و اتفاقات خوب برای پروژه ویکی‌درینک

نوشته شده در قسمت : وبلاگ ، توسط مدیر سایت

به تازگی در بخش «درباره ویکی» روزشماری برای اتفاقات مهم و پروژه‌هایی که توسط ویکی‌درینک انجام شده است را می‌نویسیم، ماه مرداد برای ویکی‌درینک ماه بسیار خوبی بود، به جز اضافه شدن آمار بازدید سایت و تاثیر در رتبه الکسا که با حمایت کاربران سایت همراه  بوده است می‌توانیم به دو اتفاق بزرگ دیگر اشاره کنیم.

ویکی‌درینک به جمع حامیان رسانه‌ای نمایشگاه تخصصی قهوه پیوست.
نمایشگاه تخصصی قهوه اتفاق کوچکی نیست، به خصوص اگر در کنار بحث تجاری و معرفی کافه‌ها و صنعت قهوه که البته برای علاقمندان این حوزه بسیار جذاب است، رویکرد آموزشی هم مدنظر قرار گرفته باشد و حضور یک مدرس بین‌المللی برای کسانی که علاقه دارند به صورت آکادمیک از تکنیک‌های کار با دستگاه قهوه ساز و تولید یک قهوه حرفه‌ای بهره‌مند شوند فرصت مغتنمی خواهد بود.
همان‌طور که قبلا گفتیم و به زودی اطلاعات تکمیلی را هم اعلام خواهیم کرد، ویکی‌درینک در این نمایشگاه حضور خواهد داشت و تلاش می‌کند تا بتواند تعامل بیشتری با خوانندگان و علاقمندان حوزه نوشیدنی داشته باشد.

تبلیغات رسانه‌ای ویکی‌درینک.
خوش‌وقتیم تا کمتر از یکسال از آغاز به کار پروژه به جز حضور در دنیای مجازی و شبکه‌های اجتماعی تبلیغات خود را در رسانه‌های چاپی نیز در معرض اطلاع علاقمندان قرار دادیم. به جای هر توضیح بیشتری پیشنهاد می‌کنیم نشریه دنیای نوشیدنی‌ها را تهیه فرمایید.

از همراهی و حضور شما بسیار سپاسگزاریم و خوشحال خواهیم شد تا پیشنهادات و انتقادات شما را جهت بهبود و توسعه کار به کار ببندیم.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *