یکی از کافه‌های تهران، در سالروز تولد فرهاد مهراد خواننده و آهنگساز همیشه جاویدان ایران برنامه‌یی تدارک دیده بود، یکی دیگر از کافه‌ها یکی از گروه‌های دوست داشتنی موسیقی را مهمان خود کرده بود و آن دیگری، نمایشگاه عکسی از تهران را در فضای کافه‌ی خود برگزار کرده است…. این دست اتفاق‌های فرهنگی کم نیستند و شاید پیگیری همه‌ی آنها با دنبال کردن شبکه‌ی اجتماعی تک‌تک کافه‌ها و هنرمندان عملا امکان‌پذیر نباشد.
این روزها شاید بیشتر از سال‌های قبل کافه‌ها محلی برای برگزاری رویدادها و رخدادهای هنری و فرهنگی شده است. نمایشگاههای نقاشی و عکاسی، اجرای موسیقی‌ زنده در کافه‌ها و حمایت برخی کافه‌ها رویدادهای فرهنگی کشـور، کافه‌ها را به محلی برای هنردوستان تبدیل کرده است.

.

ویکی‌درینک چه کاری انجام می‌دهد؟

ویکی‌درینک این حرکت فرهنگی کافه‌ها را می‌ستاید و به منظور حمایت از این رویدادها بخش جدیدی را از ابتدای خردادماه 93 بر روی سایت خود با عنوان «چه خبر از کافه‌ها» راه‌اندازی کرده است. هدفمان از ایجاد این صفحه آن است که اگر دوست دارید تا برای دیدن یک اتفاق و رخداد فرهنگی به سراغ کافه‌ها بروید بتوانید از طریق همین صفحه این اطلاعات را به سادگی پیگیری کنید.

.

اگر که کافه دارید رویدادهای فرهنگی و خبرهای خود را معرفی کنید.

انجام کار ساده است، صاحب کافه هستید و برنامه‌ی جدیدی را در پیش رو دارید؟ می توانید هر دو ماه یکبار به این صفحه مراجعه کنید و رخداد مربوطه‌ را ثبت کنید، ویکی‌درینک آنرا در اختیار مخاطبان خود قرار خواهد داد.

.

این رخدادها را در کدام بخش و از چه طریقی با کاربرانمان به اشتراک می‌گذاریم؟

– در پایین تمامی صفحات کافه‌گردی، بنر «چه خبر از کافه‌ها» را قرار خواهیم داد تا کاربران به این صفحه هدایت شوند.
– در تمامی شبکه‌های اجتماعی‌مان رویداد کافه‌ی شما را با همراهان ویکی به اشتراک می‌گذاریم.
– در قالب یک پست، اطلاعات رویداد کافه‌ی شما را همه کاربرانی که در خبرنامه ویکی‌درینک عضو هستند اطلاع می‌دهیم.
– برای کافه‌هایی که از نسخه‌ی پلاس استفاده می‌کنند برنامه‌های بیشتری هم داریم! +

.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد می کنیم، این مطالب را هم مشاهده کنید.