دوستان و همراهان عزیز ویکی‌درینک
با توجه به توسعه سایت و صفحات آن در طی سالهای اخیر تغییر پوسته گرافیکی سایت و اضافه کردن امکانات جدید مدتها بود که لازم به نظر می‌رسید و ذهنمان را درگیر خود کرده بود، خوشحالیم که در آستانه سومین سال فعالیت سایت و از هفته پيش توانستیم به این هدف تحقق ببخشیم و اما تغییرات به جز در بخش گرافیک و طراحی سایت (که البته بسیار زمان‌گیر و با وسواس انجام شده است) به صورت زیر است:

اضافه شدن اطلاعات و امکانات کافه‌ها در بخش کافه‌گردی:

در بخش پایینی هر کافه که معرفی کرده‌ایم اطلاعات مختلفی را گرد آوری کرده‌ایم، اطلاعاتی از قبیل امکانات کافه، مناسب برای قرارهای مختلف، سطح قیمت تا اینکه این کافه برای افراد كم‌توان و سالمندان مناسب است یا خیر؟ (این آخرین بخش برایمان بسیار موجب افتخار است چرا که همکاری از ابتدای فعالیتمان با مجموعه رعد، موکد توجه ما به جامعه معلولین عزیز بوده است و امیدوارم به زودی و به صورت جداگانه اطلاعات بیشتری در این خصوص ارائه کنیم)

امكانات كافه‌ها

تعامل بیشتر کاربران:

یکی از بخش‌های اضافه شده جدید این است که در صورت تعامل شما در بخش کافه‌گردی شامل اضافه کردن کامنت‌ها و امتیاز موثر به کافه‌ها این کافه در لیست موارد پیشنهادی کاربران به سایر کاربران قرار خواهد گرفت و یا از آن لیست حذف می‌شود. شما می‌توانید کافه‌های محبوب خودتان را به دیگر کاربران ویکی‌درینک پیشنهاد دهید، پس حتما اگر تجربه خوب و یا بدی در کافه‌های شهر دارید آنرا در بخش کافه‌گردی مطرح کنید.

اضافه شدن کافه‌یاب:

خیلی از دوستان در شبکه‌های اجتماعی و حتی کامنت‌ها از ما سوال می‌کردند که یک کافه با فضای باز کجا را پیشنهاد می‌کنید؟ یا برای جشن تولد کدام کافه مناسب است؟ اضافه شدن بخش‌ کافه‌یاب در سمت چپ سایت پاسخ‌گوی نیاز همه دوستان علاقمندان به کافه‌ است. دنبال کافه در یک منطقه خاص هستید؟ امکانات خاصی مدنظرتان است؟

كافه ياب

تغییر در منو و دسترسی به نوشیدنی‌ها:

با اضافه شدن حجم بالای اطلاعات نوشیدنی‌ها از نوشیدنی‌های برپایه قهوه تا بدون قهوه و از اسموتی‌ها تا کوکتل‌های مختلف دسترسی به این اطلاعات را در نسخه قدیمی کاربران سایت را کمی با مشکل مواجه می‌کرد. تغییرات جدید در منوی سایت و تفکیک آنها به منظور سهولت دسترسی علاقمندان به نوشیدنی‌ها ایجاد شده است.

نوشيدني‌ها

در نظر داشته باشید که همه موارد بالا، تنها بخشی از تغییرات کلی سایت ویکی‌درینک در نسخه جدید است. امیدواریم که به زودی بخش‌های جدید مانند امکان نمایش و جستجوی کافه بر روی نقشه نیز به امکانات سایت اضافه شود.

 

 

از اینکه با ما همراه هستید سپاسگزاريم

مهدی منسومی / مدیر سایت ویکی‌درینک

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد می کنیم، این مطالب را هم مشاهده کنید.