نوروز دو سال پیش بود که خبرنامه‌ی الکترونیکی ویکی‌درینک را راه اندازی کردیم که علاقمندان سایت (در صورت تمایل و عضویت) بتوانند موضوعات مختلف سایت را از طریق نشانی ایمیل‌شان دریافت کنند، از همان ابتدا بنای کار را بر این گذاشتیم که تعداد ایمیل‌ها طوری نباشد که اعضای خبرنامه از آن گریزان باشند و یا اینکه مانند خیلی از ایمیل‌های گروهی آنرا ناخوانده از ایمیلشان حذف کنند.
همزمان با راه اندازی نسخه‌ی جدید سایت توضیحات تکمیلی در مورد خبرنامه ارائه کردیم تا به کاربرانمان این اطمینان را بدهیم که برایشان ایمیل‌های تبلیغاتی ارسال نمی‌کنیم و هر زمان که بخواهند می‌توانند درخواست لغو عضویت در خبرنامه را داشته باشند.

خوشحالیم که بعد از دو سال از شروع و راه‌اندازی خبرنامه سایت، حالا اعضای خبرنامه‌ی ویکی‌درینک به بیشتر از 2000 نفر رسیده است، امیدواریم که بتوانیم مانند گذشته مطالب خوب و مفید در حوزه‌های نوشیدنی‌ها و کافه‌های شهر تولید کنیم.

از آنجایی که مدتها بود مطلب جدیدی در بخش وبلاگ سایت قرار نداده بودیم خواستیم تا به بهانه‌ی اعلام این خبر از شما دعوت کنیم تا چنانچه علاقمند و دنبال کننده‌ی اخبار دنیای نوشیدنی‌ها هستید به خبرنامه‌ی ویکی‌درینک بپیندید.

.

از همراهی‌ همیشگی‌تان متشکریم

 خبرنامه

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *