به مناسبت چهارمين ماه تولد ويكي‌نازنين

به مناسبت چهارمين ماه تولد ويكي‌نازنين

نوشته شده در قسمت : وبلاگ ، توسط مدیر سایت

حدود چهار ماه از راه‌اندازی وب‌سایت ویکی‌درینک می گذره، علیرغم اینکه می‌دونیم اگه جزء بازدید کننده‌های سایت هستید حتما از خیلی چیزا در موردش اطلاع دارید و پیگیری می‌کنید اما دوست داشتیم به همین مناسبت کمی بیشتر در مورد کارمون توضیح بدیم. «ویکی‌درینک» وب‌سایتی که با علاقه گروهی برای معرفی نوشیدنی‌ها به راه انداختیم.
حقیقتش اینِ که وقتی یک سایت راه می‌افته بیشتر از هر چیزی برای گردانندگانش استقبال بازدید کننده‌ها اهمیت داره، دوست نداریم برای خودمون بنویسیم و فقط خودمون خواننده و بازدید کننده سایت باشیم، که اگه اینطوری بشه اون سایت بعد از مدتی به سمت تعطیلی خواهد رفت. ما هم که با خودمون تعارف نداریم، اگه می‌دیدیم خبری نیست نوشتن و معرفی این نوشیدنی‌ها رو برای خودمون تعطیل می‌کردیم.
اما خوشبختانه بازدید بالای سایت ویکی‌درینک تقریبا از همون هفته‌های اول اتفاق افتاد و این روند صعودی روز به روز بیشتر و بیشتر شد. بیشتر شد تا موجب دلگرمی ما باشه، بیشتر شد تا فکر کنم چه ایده‌هایی در مورد نوشیدنی‌ها داریم و چطوری می‌تونیم حرکت رو به جلو رو ادامه بدیم. باور کنید که وقتی به کافه‌ای رفتیم و بچه‌های کافه ما رو شناختند و همونجا سایت رو باز کردند در موردش باهامون صحبت کردن حسِ خوبی بود. حسِ خوبی از اینکه می‌دیدیم بازدید کننده‌ها چقدر به محتوای سایت اهمیت می‌دن.
فقط خواستیم به رسم احترام از همه شما که سایت رو نگاه می‌کنید، برامون پیام می‌فرستید، بهمون لینک دادید و حمایتمون می‌کنید تشکر کنیم.

از طرف همه بچه‌های ویکی‌درینک

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *