انتشار ویژه نامه تابستانه با حمایت مولینکس

انتشار ویژه نامه تابستانه با حمایت مولینکس

نوشته شده در قسمت : وبلاگ ، توسط مهدی منسومی

تیرماه امسال برای گروه کوچک ما در ویکی‌درینک ماه پرکار و از طرفی دلنشین بود و برای همین هم تصمیم گرفتیم تا برخی رخدادهای این ماه را به صورت جداگانه و در وبلاگ بیشتر توضیح بدهیم.
اولین رخداد انتشار ویژه‌نامه تابستانه بود که با همکاری برند مولینکس منتشر شد و خوشبختانه با توجه به فیدبک‌های دریافت شده از سایت و شبکه‌های اجتماعی ویکی‌درینک مورد توجه و استقبال کاربران نیز قرار گرفته است.

.

نوشیدنی تابستانی

.
از فروردین 92 بر اساس تصمیمی که در هیات تحریریه سایت گرفتیم بنا شد تا به جز انتشار مداوم مطالب خواندنی در سایت در هر فصل یک فصلنامه الکترونیکی را نیز منتشر کنیم که حاصل آن فصلنامه‌هایی است که در این بخش قرار گرفته است، اما تابستان امسال و بر اساس تعامل و توافق با شرکت بدرسان الکتریک بنا شد تا به جز فصلنامه الکترونیکی، تهیه یک ویژه‌نامه با موضوع نوشیدنی‌های تابستانه را هم در دستور کار خود قرار دهیم.
به جز انتشار ویژه نامه و محتوای آن، تلاش کردیم تا در تابستان امسال در نوع انتشار آن نیز تغییرات مفصلی بدهیم و حاصل چیزی شد که از ماه پیش در اختیارتان قرار گرفته است. تمام تصاویر و دستورات نوشیدنی‌ها توسط همکاران خوبمان در ویکی‌درینک تهیه و مورد استفاده قرار گرفت و در بسیاری از وب‌سایتها نیز انعکاس خوبی داشته است.
پیشنهاد می‌کنیم چنانچه و تا امروز این فصلنامه را مطالعه نکرده‌اید، آنرا به صورت آنلاین از روی سایت مشاهده کنید و یا نسخه PDF  آنرا دریافت کنید.

در آخر خوشحالیم که با حمایت مالی مولینکس توانستیم انتشار این ویژه نامه را به بهترین شکل ممکن به اجرا برسانیم و مانند همیشه از پیشنهادها و انتقادات شما برای بهبود کارمان استقبال می‌کنیم.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد می کنیم، این مطالب را هم مشاهده کنید.