اطلاعات برندهای نوشیدنیها در ویکی درینک

اطلاعات برندهای نوشیدنیها در ویکی درینک

نوشته شده در قسمت : وبلاگ ، توسط مدیر سایت

حقیقت این است که در طول این مدت هر هفته تعداد زیادی ایمیل از افراد مختلف دریافت می‌کردیم که مثلا برای دریافت نمایندگی از فلان شرکت نوشیدنی چه کاری باید انجام بدهیم؟ یا مثلا شرایط نمایندگی این شرکت برای توزیع محصولات در استان ما چیست؟
در این مدت اگر اطلاعاتی در مورد این شرکتها داشتیم برایشان ایمیل می‌کردیم و توضیح می‌دادیم که سایت ویکی‌درینک تنها یک سایت اطلاع رسانی در مورد نوشیدنی‌ها است و در بخشی از این اطلاع رسانی در مورد نوشیدنی‌های آماده مطالبی را گردآوری کرده‌ایم.

نمایندگی و توزیع نوشیدنیها

«چند پیام دریافت در مورد توزیع و عاملیت نوشیدنی در استانهای مختلف»

تمام این جریان و ایمیل‌ها و پیغامهای خصوصی مختلفی که از افراد فعال در این حوزه دریافت کردیم منجر به این شد که از هفته قبل بخش جدیدی در سایت به عنوان «برندها» ایجاد شود. در صفحه برندهای نوشیدنی‌ها تلاش می‌کنیم تا اطلاعات شرکتهای تولید کننده نوشیدنی‌های ایرانی را جمع آوری کنیم.
این اطلاعات برای علاقمندان به نوشیدنی جذاب است، چرا که متوجه می‌شوند برند مربوط به نوشیدنی‌ها مربوط به کدام شرکت است و از طرفی (و از نگاه تجاری) برای افراد فعال و متقاضی در زمینه توزیع و فروش نوشیدنی‌ها نیز می‌تواند منبع جالب و مورد اعتمادی باشد. مسلما این فقط یک شروع برای ایجاد این بانک اطلاعاتی است. تمام همکاران ما در سایت ویکی‌درینک تلاش خواهند کرد تا این اطلاعات را تکمیل و توسعه بدهند، به این منظور مانند همیشه منتظر دریافت پیشنهاد و انتقادات شما خواهیم بود.

اطلاعات برندهای نوشیدنیها

قبل توجه شرکتهای تولید کننده نوشیدنی: اگر تمایل دارید تا مشخصات و اطلاعات شما در این بخش قرار بگیرد، با ما تماس بگیرید، فراموش نکنید تا اطلاعات تماس و سمت خود را به صورت کامل وارد نمایید تا بتوانیم در اولین فرصت آنرا پیگیری کنیم و با شما تماس بگیریم.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *