از اپلیکیشن ویکی درینک تا کافه گردی ملل

از اپلیکیشن ویکی درینک تا کافه گردی ملل

نوشته شده در قسمت : وبلاگ ، توسط مدیر سایت

چند هفته‌ای بود که بنا داشتیم تا در وبلاگ ویکی‌، اطلاعات جدیدی در مورد فعالیتهای جدید ویکی‌درینک را با شما در میان بگذاریم. حالا برای جبران این تاخیر ناچاریم همه موارد را در چند بخش تقسیم کنیم و همه را یک‌جا برایتان توضیح بدهیم!

1_andorid

 

 

از انتشار اولین نسخه اپلیکیشن ویکی‌درینک نزدیک به دو ماه می‌گذرد. خوشحالیم که این اپلیکیشن مورد استقبال بازدید کنندگان و علاقمندان نوشیدنی‌ها قرار گرفته و تا کنون و در مجموع نزدیک به 5000 بار توسط کاربران از طریق سایتهای مختلف دانلود شده و رسانه‌های آنلاین مختلف در مورد آن اطلاعاتی در اختیار کاربران قرار گرفته است.

.

یک پزشک 2_zoomit 3_webna 5_app

.
در صورت تمایل برای اطلاعات بیشتر و تبلیغات روی اپلیکیشن ویکی‌درینک با ما تماس بگیرید.

.

کافه گردی ملل.

 

 

کافه‌گردی ملل، عنوان بخش جدیدی است که از همین ماه به وب‌سایت ویکی‌درینک اضافه شده است، حالا پس از معرفی کافه‌های مختلف شهر با همکاری دوستان و کاربران علاقمند به سراغ کافه‌های کوچک و بزرگ دنیا رفته‌ایم. از کافه‌های کشورهای همسایه مانند ترکیه تا معرفی کافه‌های دورتر در اروپا و حتی در کانادا و آمریکا.
پیشنهاد می‌کنیم اگر به کافه علاقه دارید و یا کافه‌دار هستید و به دنبال اطلاعات کافه‌های دیگر دنیا هستید در این بخش با ویکی‌درینک همراه باشید.

.

همکاری با ویکی
اگر شما هم دوست دارید تا در بخش کافه گردی با ویکی‌درینک همراه باشید، پیشنهاد می‌کنیم اطلاعات مورد نظر را در این بخش بخوانید، ما از همکاری دوستان علاقمند به کافه‌ها با سایت استقبال می‌کنیم و گزارش‌هایتان را با نام خودتان بر روی سایت منتشر خواهیم کرد. هر کجا که هستید، کافه‌های شهرتان را با ویکی‌درینک به اشتراک بگذارید.

.

.

خبرهای جدیدی هم در راه است؛
با ما همراه باشید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد می کنیم، این مطالب را هم مشاهده کنید.