دوست داشته باشيم يا نه اين روزها شبكه‌هاي اجتماعي و به تازگي اپليكيشن‌ها نقش مهمي را در دنياي تجارت بازي مي‌كنند و در اين ميان غول‌هاي كافه و قهوه دنيا نيز هر روز ايده‌هاي جديدي را ارائه مي‌كنند.

در اين بخش مي‌خواهيم اطلاعات كلي در مورد اپليكيشن استارباكس را به شما معرفي كنيم، احتمالا اين بخش براي افراد علاقمند به تكنولوژي و كافه‌داران پيشرو در كشورمان جالب توجه خواهد بود.

.

فرض مي‌كنيم كه در يكي از كشورهاي ديگر دنيا زندگي مي‌كنيد كه استارباكس در شهرها و محل‌هاي مختلف شعبه دارد، مشتريان خيلي راحت اپليكيشن موبايل استارباكس را دانلود مي‌كنند و اكانت خود را ايجاد مي‌كنند. در صورتي كه بخواهند، هر از گاهي استارباكس بسته به محل و منطقه برايشان ايميل‌هاي پروموشن محصولات خود را ارسال مي‌كند، اگر دوست داريد اين صفحه را ببينيد. شايد فكر كنيد ارسال ايميل كه چيز مهم نيست! پس در ادامه‌ي مطلب هم با ما باشيد.
استارباكس از مدتها قبل گيفت كارت‌هايي را ارائه كرده كه مي‌توانيد آنها را با قيمت 5 دلار خريداري كنيد و با استفاده از اين كارتها و يا اپليكيشن‌ موبايل‌تان پول قهوه‌تان را بپردازيد.
اگر از اپليكيشن‌تان استفاده كنيد به ازاي هر فنجان قهوه به شما ستاره مي‌دهد كه مي‌توانيد اين اطلاعات و سوابق آنرا از روي اپليكيشن‌تان دريافت كنيد. با 5 ستاره عضويت شما به Green member تغيير مي‌كند و با 30 ستاره مي‌توانيد Gold Member‌شويد. در صورتي كه عضويت طلايي داشته باشيد براي روز تولدتان و يا به ازاي هر 12 قهوه يك قهوه مجاني از هر كدام از شعب استارباكس خواهيد داشت. گاهي هم ستاره اضافه مي‌گيريد مثلا ممكن است يكبار قهوه دوبل بخريد و يكباره 5 ستاره بگيريد.
اپليكيشن از نظر گرافيكي نيز بسيار زيبا طراحي شده، ستاره‌ها به صورت متحرك درون ليوان حركت مي‌كنند. علاوه بر تمام اينها مي‌توانيد بسته‌هاي قهوه را نيز از فروشگاه آنلاين استارباكس بخريد و ستاره بگيريد.

اپليكيشن استارباكس چه كاري مي‌كند؟

استارباكس چه چيزي به دست مي‌آورد؟

به اين ترتيب اولا استارباكس مشتريان بيشتري را ترغيب به خريد از قهوه‌هاي خود مي‌كند و علاوه بر آن اطلاعات زيادي از سليقه و اينكه مشتريانش در كدام شعبه چه نوع قهوه‌اي را سفارش مي‌دهند دارد.

البته در نظر داشته باشيد كه قطعا استارباكس در اين ميان تنها نيست و رقبا نيز روي ايده‌هاي مشابه كار مي‌كنند. اگر كه دوست داشته باشيد مي‌توانيد تصاوير مربوط به اپليكيشن استارباكس را در بخش پاييني از وب‌سايت مشاهده كنيد.

.

تهيه و گردآوري اطلاعات توسط ويكي‌درينك

  • starbucks_app_1
  • اپليكيشن استارباكس چه مي‌كند؟
  • ستاره بگيريد و قهوه مجاني بگيريد!
  • اپليكيشن استارباكس
  • اپليكيشن استارباكس
  • امتياز بگيريد

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد می کنیم، این مطالب را هم مشاهده کنید.