دوست داشته باشیم یا نه این روزها شبکه‌های اجتماعی و به تازگی اپلیکیشن‌ها نقش مهمی را در دنیای تجارت بازی می‌کنند و در این میان غول‌های کافه و قهوه دنیا نیز هر روز ایده‌های جدیدی را ارائه می‌کنند.

در این بخش می‌خواهیم اطلاعات کلی در مورد اپلیکیشن استارباکس را به شما معرفی کنیم، احتمالا این بخش برای افراد علاقمند به تکنولوژی و کافه‌داران پیشرو در کشورمان جالب توجه خواهد بود.

.

فرض می‌کنیم که در یکی از کشورهای دیگر دنیا زندگی می‌کنید که استارباکس در شهرها و محل‌های مختلف شعبه دارد، مشتریان خیلی راحت اپلیکیشن موبایل استارباکس را دانلود می‌کنند و اکانت خود را ایجاد می‌کنند. در صورتی که بخواهند، هر از گاهی استارباکس بسته به محل و منطقه برایشان ایمیل‌های پروموشن محصولات خود را ارسال می‌کند، اگر دوست دارید این صفحه را ببینید. شاید فکر کنید ارسال ایمیل که چیز مهم نیست! پس در ادامه‌ی مطلب هم با ما باشید.
استارباکس از مدتها قبل گیفت کارت‌هایی را ارائه کرده که می‌توانید آنها را با قیمت ۵ دلار خریداری کنید و با استفاده از این کارتها و یا اپلیکیشن‌ موبایل‌تان پول قهوه‌تان را بپردازید.
اگر از اپلیکیشن‌تان استفاده کنید به ازای هر فنجان قهوه به شما ستاره می‌دهد که می‌توانید این اطلاعات و سوابق آنرا از روی اپلیکیشن‌تان دریافت کنید. با ۵ ستاره عضویت شما به Green member تغییر می‌کند و با ۳۰ ستاره می‌توانید Gold Member‌شوید. در صورتی که عضویت طلایی داشته باشید برای روز تولدتان و یا به ازای هر ۱۲ قهوه یک قهوه مجانی از هر کدام از شعب استارباکس خواهید داشت. گاهی هم ستاره اضافه می‌گیرید مثلا ممکن است یکبار قهوه دوبل بخرید و یکباره ۵ ستاره بگیرید.
اپلیکیشن از نظر گرافیکی نیز بسیار زیبا طراحی شده، ستاره‌ها به صورت متحرک درون لیوان حرکت می‌کنند. علاوه بر تمام اینها می‌توانید بسته‌های قهوه را نیز از فروشگاه آنلاین استارباکس بخرید و ستاره بگیرید.

اپلیکیشن استارباکس چه کاری می‌کند؟

استارباکس چه چیزی به دست می‌آورد؟

به این ترتیب اولا استارباکس مشتریان بیشتری را ترغیب به خرید از قهوه‌های خود می‌کند و علاوه بر آن اطلاعات زیادی از سلیقه و اینکه مشتریانش در کدام شعبه چه نوع قهوه‌ای را سفارش می‌دهند دارد.

البته در نظر داشته باشید که قطعا استارباکس در این میان تنها نیست و رقبا نیز روی ایده‌های مشابه کار می‌کنند. اگر که دوست داشته باشید می‌توانید تصاویر مربوط به اپلیکیشن استارباکس را در بخش پایینی از وب‌سایت مشاهده کنید.

.

تهیه و گردآوری اطلاعات توسط ویکی‌درینک

  • starbucks_app_1
  • اپليكيشن استارباكس چه مي‌كند؟
  • ستاره بگيريد و قهوه مجاني بگيريد!
  • اپليكيشن استارباكس
  • اپليكيشن استارباكس
  • امتياز بگيريد

نظرات کاربران

پاسخ دهید

پیشنهاد می کنیم، این مطالب را هم مشاهده کنید.