قوانین و رفع مسئولیت:

– تمامی حقوق مطالب تولید شده توسط ویکی‌درینک، به عنوان اولین رسانه آنلاین نوشیدنی‌ها برای این سایت و نویسندگان آن محفوظ است و هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب تنها با ذکر ماخذ و با اجازه کتبی از مدیر سایت مجاز می‌باشد.
– ویکی‌درینک و تمامی سرویس‌های سایت تابع قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران است بر همین اساس از کاربران انتظار می‌رود تمامی قوانین رسمی و عرفی کشور را رعایت نمایند.
– تمامی کامنت‌ها قبل از انتشار نهایی توسط مدیر سایت مطالعه و بررسی می‌شود و پس از تایید و در صورت مرتبط بودن با مطلب و همچنین رعایت ادب و احترام منتشر خواهد شد، مدیر سایت مجاز به حذف و یا منتشر نکردن کامنت‌ها با مضمون غیراخلاقی و غیر مرتبط می‌باشد.
-توجه داشته باشید که مطالب منتشر شده توسط سایر کاربران لزوما مورد تایید ویکی‌درینک نیست. علیرغم اینکه تلاش می‌کنیم تا تمامی کامنت‌ها را پس از بازبینی منتشر نماییم هیچ مسئولیتی در قبال این پیام‌ها نخواهیم داشت.
– لطفا از ارسال کامنت‌های تبلیغاتی مستقیم برای مطالب خودداری نماييد.
– خودتان را به عنوان اشخاص دیگر معرفی نکنید. در صورتی که نمی‌خواهید نام کاملتان منتشر شود، تنها از نام کوچک استفاده کنید ولی از نام اشخاص دیگر و اسامی جعلی استفاده نکنید.
– نشانی ایمیل و وب‌سایت شما برای سایر کاربران منتشر نخواهد شد، اما در صورت درج نشانی ایمیل ویکی‌درینک می‌تواند در صورت تمایل و در موارد خاص با شما در ارتباط باشد.
– در هنگام ارسال کامنت و نظر در بخش‌های مختلف سایت IP شما ذخیره می‌شود. ویکی‌درینک از این اطلاعات تنها به منظور رعایت مسائل امنیتی و تهیه اطلاعات آماری خود استفاده می‌نماید.
– ویکی‌درینک تلاش می‌کند تا در تولید محتوا از کارشناسان امور و منابع موثق کمک بگیرد، اما چنانچه به هر دلیلی نیاز به مشاوره پزشکی دارید پیشنهاد می‌کنید در مصرف و دفعات مصرف نوشیدنی‌ها با پزشک خود مشورت نمایید.
– ممکن است در بخشی از محتوای ویکی‌درینک به سایتهای دیگری لینک داده شود، محتوای سایر بخش‌های این سایتها لزوما مورد تایید ما نیست. از طرفی ممکن است محتوای این صفحات توسط آن سایتها تغییر یابد بنابر این ویکی‌درینک تاکید دارد که محتوای سایتهای ثالث به منزله تایید آنها توسط مسئولان سایت ویکی‌درینک نیست.

.

درباره این شرایط:
به علت تغییرات در سیاست‌های سایت، شرایط درج شده در این بخش ممکن است در آینده تغییر کند. لطفا گاهی نسبت به مطالعه این بخش اقدام نمایید.