يك صفحه جديد | پيشنهاد خريد!

يك صفحه جديد | پيشنهاد خريد!

نوشته شده در قسمت : خبر و تازه ها ، توسط مدیر سایت

 در طي اين مدت وقتي دستور تهيه نوشيدني خاصي را مي‌نوشتيم بسياري از بازديدكنندگان عزيز مي‌پرسيدند «از كجا بايد بخريم؟» به همين منظور با بعضي از شركتها و فروشگاههاي عرضه كننده لوازم مربوط به توليد نوشيدني‌ها مذاكره كرديم تا اطلاعات مربوط به اين وسايل و محصولات را در صفحه «پيشنهاد خريد» جمع آوري كنيم.
اگر شما هم زماني به دنبال خريد يك دستگاه اسپرسو ساز يا آب مركبات‌گيري و يا مخلوط كن بوديد بتوانيد از اين اطلاعات استفاده نماييد.
لازم به توضيح است اين صفحه در حال حاضر به صورت آزمايشي است و طي هفته‌هاي آينده اميدواريم كه بتوانيم اطلاعات بيشتري را در اين بخش اضافه كنيم، در صورتي كه شما نيز ارائه كننده اين محصولات هستيد با ما تماس بگيريد تا محصولات و اطلاعات مورد نظرتان در اين صفحه قرار بگيرد.

[widgetkit id=2284]

در انتها لازم مي‌دانيم اعلام كنيم ويكي‌درينك هيچ نقش و سهمي در فروش اين وسايل ندارد و تنها تلاش مي‌كند پلي ميان بازديدكنندگان و فروشندگان اصلي اين محصولات باشد، پس لطفا قبل از خريد نهايي بررسي لازم را به عمل آوريد، چرا كه اين بخش تنها يك «پيشنهاد» است و اين سايت مسئوليتي در قبال فروش اين محصولات نخواهد داشت.