چرا ویکی درینک؟

ویکی‌درینک از آذرماه ۱۳۹۱ فعالیت خود را آغاز کرده است. نویسندگان آن تلاش کرده‌اند تا به عنوان اولین رسانه فارسی زبان تخصصی نوشیدنی‌ها، تجربه یک نوشیدنی دلچسب را با خوانندگان خود به اشتراک بگذارند.

با توجه به مطالب مختلف تولید شده در مورد انواع نوشیدنی‌ها از نوشیدنی‌های گرم تا سرد، از نوشیدنی‌های طبی‌سنتی تا نوشیدنی‌های آماده، این سایت از استقبال خوب کاربران برخوردار بوده و توانسته روزانه بازدیدکنندگان زیادی را به سمت خود هدایت کند.
حضور پررنگ ویکی‌درینک در بسیاری از وب‌سایت و رسانه‌های مهم فارسی زبان منعکس شده و حالا به عنوان مرجعی از نوشیدنی‌های مختلف مورد توجه علاقمندان نوشیدنی‌ها، کافه‌ها و توزیع کنندگان نوشیدنی قرار گرفته است.

 

ویکی درینک در رسانه ها

 

– ویکی درینک در طی این مدت نزدیک به ۱۰۰۰ مطلب منتشر کرده است که حاکی از به‌روز رسانی مداوم سایت و توسعه آن است.
– همچنین از ابتدای سال ۹۲ اقدام به انتشار فصلنامه الکترونیکی کرده است که تا به حال بیش از ده هزار بار دانلود شده است.
– این سایت در شبکه‌های اجتماعی مختلف حضور دارد و در این شبکه‌ها بیش از ۱۳۰۰۰ طرفدار دارد.
– بسیاری از مطالب منتشر شده در ویکی‌درینک در سایتهای مختلف نقل شده که نشان‌دهنده میزان تاثیر گذاری آن در فضای وب و اینترنت است.
– به اشتراک گذاری بیش از ده هزار عکس در پروژه هشتگ در فضای اینستاگرام توسط کاربران.

 

رتبه الکسا

 

شرایط عمومی :

– ویکی‌درینک در رد یا پذیرش آگهی‌های تبلیغات مختار است.
– از پذیرش تبلیغات مغایر با قوانین عرفی و رسمی کشور معذور هستیم.
– از پذیرش هر گونه تبلیغات کالاهای بهداشتی، لاغری و موارد مشابه نیز معذوریم.
– تبلیغات به صورت تصاویر و در اندازه‌ها و صفحات ذیل امکان‌پذیر است.

بهای تبلیغات :

بهای تبلیغات در سایت برای کافه‌ها به شرح زیر است، بهای اعلام شده بر اساس ریال و ماهیانه در نظر گرفته شده و تنها می‌توانیم آنرا به صورت حداقل سفارش بپذیریم.

تبلیغات برای کافه ها

 

توضیحات بیشتر:

نمایش بنر در اپلیکیشن: در بخشی از اپلیکیشن اندرویدی ویکی‌درینک فضایی برای تبلیغات در صفحه اصلی آن در نظر گرفته شده است. در این بخش لوگوی شما را در معرض دید کاربران اپلیکیشن قرار خواهیم داد. در بخش پایین همین صفحه می توانید اندازه و چگونگی نمایش را مشاهده کنید.

معرفی در شبکه‌های اجتماعی: بیش از ۱۳۰۰۰ هزار نفر در شبکه‌های اجتماعی مختلف ویکی‌درینک را دنبال می‌کنند و این شبکه‌ها هر روز توسط ما به‌روزرسانی می‌شود، لینک شبکه های اجتماعی ما از پایین صفحات و در گوشه سمت چپ قابل مشاهده است.

فصلنامه الکترونیکی: از فروردین ۱۳۹۲ در ابتدای هر فصل فصلنامه الکترونیکی نوشیدنی‌ها را به صورت آنلاین منتشر می‌کنیم که افراد زیادی آنرا دریافت می‌کنند و یا آنرا به صورت آنلاین از روی سایت دانلود می‌کنند. آرشیو فصلنامه را از این بخش مشاهده کنید، مخاطبین این فصلنامه گروه مناسبی از افراد علاقمند به نوشیدنی ها هستند.

خبرنامه الکترونیکی: هر دو ماه یکبار خبرنامه الکترونیکی ویکی‌درینک برای اعضای تخصصی سایت از طریق ایمیل ارسال می‌شود که در آن مطالب و اخبار جدید سایت را در اختیار این افراد قرار می‌دهیم.

تاثیر در بخش جستجوی کافه‌یاب: شما می‌توانید با پرداخت S1 در لیست کافه‌یاب همیشه در صفحه و یا سطر اول جستجوهای کافه‌یاب سایت ویکی‌درینک دیده شوید. به صورت پیش فرض در زمان استفاده از کافه یاب اطلاعات کافه های مختلف به صورت تصادفی نمایش داده می شود و ممکن است نتایج جستجو شامل چندین صفحه باشد.

 

نمایش و اندازه بنرهای تبلیغاتی در سایت:

اندازه و محل تبلیغات بنرها در تصویر پایین قابل مشاهده است.

تبلیغات در سایت ویکی درینک

 

 

 

 همچنین در صورت تمایل برای مشاهده سایر خدمات ما برای کافه‌ها و شرکتها این بخش را هم مشاهده کنید.

.