چرا ویکی درینک؟

ویکی‌درینک از آذرماه 1391 فعالیت خود را آغاز کرده است. نویسندگان آن تلاش کرده‌اند تا به عنوان اولین رسانه فارسی زبان تخصصی نوشیدنی‌ها، تجربه یک نوشیدنی دلچسب را با خوانندگان خود به اشتراک بگذارند.

با توجه به مطالب مختلف تولید شده در مورد انواع نوشیدنی‌ها از نوشیدنی‌های گرم تا سرد، از نوشیدنی‌های طبی‌سنتی تا نوشیدنی‌های آماده، این سایت از استقبال خوب کاربران برخوردار بوده و توانسته روزانه بازدیدکنندگان زیادی را به سمت خود هدایت کند.
حضور پررنگ ویکی‌درینک در بسیاری از وب‌سایت و رسانه‌های مهم فارسی زبان منعکس شده و حالا به عنوان مرجعی از نوشیدنی‌های مختلف مورد توجه علاقمندان نوشیدنی‌ها، کافه‌ها و توزیع کنندگان نوشیدنی قرار گرفته است.

 

ویکی درینک در رسانه ها

 

– ویکی درینک در طی این مدت نزدیک به 1000 مطلب منتشر کرده است که حاکی از به‌روز رسانی مداوم سایت و توسعه آن است.
– همچنین از ابتدای سال 92 اقدام به انتشار فصلنامه الکترونیکی کرده است که تا به حال بیش از ده هزار بار دانلود شده است.
– این سایت در شبکه‌های اجتماعی مختلف حضور دارد و در این شبکه‌ها بیش از 13000 طرفدار دارد.
– بسیاری از مطالب منتشر شده در ویکی‌درینک در سایتهای مختلف نقل شده که نشان‌دهنده میزان تاثیر گذاری آن در فضای وب و اینترنت است.
– به اشتراک گذاری بیش از ده هزار عکس در پروژه هشتگ در فضای اینستاگرام توسط کاربران.

 

رتبه الکسا

 

شرایط عمومی :

– ویکی‌درینک در رد یا پذیرش آگهی‌های تبلیغات مختار است.
– از پذیرش تبلیغات مغایر با قوانین عرفی و رسمی کشور معذور هستیم.
– از پذیرش هر گونه تبلیغات کالاهای بهداشتی، لاغری و موارد مشابه نیز معذوریم.
– تبلیغات به صورت تصاویر و در اندازه‌ها و صفحات ذیل امکان‌پذیر است.

بهای تبلیغات :

بهاي تبليغات در سايت براي كافه‌ها به شرح زير است، بهاي اعلام شده بر اساس ريال و ماهيانه در نظر گرفته شده و تنها مي‌توانيم آنرا به صورت حداقل سفارش بپذيريم.

تبلیغات برای کافه ها

 

توضيحات بيشتر:

نمايش بنر در اپليكيشن: در بخشي از اپليكيشن اندرويدي ويكي‌درينك فضايي براي تبليغات در صفحه اصلي آن در نظر گرفته شده است. در اين بخش لوگوي شما را در معرض ديد كاربران اپليكيشن قرار خواهيم داد. در بخش پایین همین صفحه می توانید اندازه و چگونگی نمایش را مشاهده کنید.

معرفي در شبكه‌هاي اجتماعي: بيش از 13000 هزار نفر در شبكه‌هاي اجتماعي مختلف ويكي‌درينك را دنبال مي‌كنند و اين شبكه‌ها هر روز توسط ما به‌روزرساني مي‌شود، لینک شبکه های اجتماعی ما از پایین صفحات و در گوشه سمت چپ قابل مشاهده است.

فصلنامه الكترونيكي: از فروردين 1392 در ابتداي هر فصل فصلنامه الكترونيكي نوشيدني‌ها را به صورت آنلاين منتشر مي‌كنيم كه افراد زيادي آنرا دريافت مي‌كنند و يا آنرا به صورت آنلاين از روي سايت دانلود مي‌كنند. آرشيو فصلنامه را از اين بخش مشاهده كنيد، مخاطبین این فصلنامه گروه مناسبی از افراد علاقمند به نوشیدنی ها هستند.

خبرنامه الكترونيكي: هر دو ماه يكبار خبرنامه الكترونيكي ويكي‌درينك براي اعضاي تخصصي سايت از طريق ايميل ارسال مي‌شود كه در آن مطالب و اخبار جديد سايت را در اختيار اين افراد قرار مي‌دهيم.

تاثير در بخش جستجوي كافه‌ياب: شما مي‌توانيد با پرداخت S1 در ليست كافه‌ياب هميشه در صفحه و يا سطر اول جستجوهاي كافه‌ياب سايت ويكي‌درينك ديده شويد. به صورت پیش فرض در زمان استفاده از کافه یاب اطلاعات کافه های مختلف به صورت تصادفی نمایش داده می شود و ممکن است نتایج جستجو شامل چندین صفحه باشد.

 

نمایش و اندازه بنرهای تبلیغاتی در سایت:

اندازه و محل تبليغات بنرها در تصوير پايين قابل مشاهده است.

تبلیغات در سایت ویکی درینک

 

 

 

 همچنین در صورت تمایل برای مشاهده سایر خدمات ما برای کافه‌ها و شرکتها این بخش را هم مشاهده کنید.

.