از همان ماههای اولیه راه اندازی وب‌سایت، تولید و ارائه اپلیکیشن ویکی‌درینک یکی از دغدغه‌های اصلی ما بوده است. برخی موارد مانند نحوه به‌روزرسانی اپلیکیشن، سهولت استفاده از آن باعث شد تا تلاش کنیم تا آنرا با بررسی دقیق‌تر و بیشتری تولید و به علاقمندان نوشیدنی‌ها و کافه‌ها ارائه کنیم.
این اپلیکیشن به عنوان یک ابزار کمکی رایگان برای استفاده از امکانات وب‌سایت است که در آن به بخش‌های نوشیدنی‌گرم، نوشیدنی‌های سرد، نوشیدنی‌های طبی- سنتی، نوشیدنی‌های آماده، کافه‌گردی و اخبار سایت دسترسی خواهید داشت.
.

.

اپلیکیشن رایگان نوشیدنیها

.

ام.

امكانات و توصيه‌ها: 

پس از دانلود و نصب اپلیکیشن برای بار اول و در هنگام نصب باید از ارتباط خود با اینترنت اطمینان حاصل کنید، ممکن است نصب اولیه دقایقی به طول انجامد، بار اول ورود به اپلیکیشن به علت انجام تنظیمات اولیه ممکن است دقایقی به طول انجامد.

پس از ورود به اپلیکیشن و مشاهده منوی ابتدایی آن می‌توانید با ورود به هر بخش هر یک از دسته‌بندی‌های مورد نظرتان را به‌روز کنید. در عملیات به روزرسانی به 40 مطلب آخر دسترسی خواهید داشت  و پس از قطع ارتباط هم می‌توانید اطلاعات مورد نظر را به صورت آفلاین مشاهده نمایید.

برای اولین نصب حتما به اینترنت متصل باشید.
توجه: زمانی که برای اولین بار این برنامه را اجرا می کنید٫ برنامه برای دریافت اطلاعات از سرور نیاز به اینترنت خواهد داشت و پس از آن فقط در زمان دریافت اطلاعات جدید نیاز به اتصال به اینترنت پیدا خواهید کرد.

.

ساير امكانات:

امکانات و استفاده از اپلیکیشن به صورت کاملا رایگان و بدون ثبت نام
قابل استفاده در تمامی گوشی‌ها و تبلت‌های هوشمند و مجهز به سیستم عامل اندروید
مشاهده اطلاعات کافه‌ها و اطلاعات تماس آنها
امکان مشاهده لینک اصلی مطالب در وب‌سایت.
قرار دادن تگ علاقه‌مندی‌ها برای مطالعه بعدی.
امکان جستجو در مطالب دریافت شده اپلیکیشن.
به اشتراک گذاری در شبکه‌های اجتماعی به صورت مستقیم.
به روزرسانی هر یک از بخش‌های اپلیکیشن به صورت جداگانه.

.

اپلیکیشن ویکی درینک

 

.

اپليكيشن را از كجا دانلود كنيم؟

.

کافه بازار 2_Myket 4_plazza 3_asr24
 کافه بازار مایکت  پلازا  کندو

.

  pars_apk اپلیکیشن ویکی درینک  
Pars Apk لینک مستقیم

.